پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو سایت​

فرض کنید شما بهترین سایت ممکن با بهترین خدمات و امکانات را دارید، اما اگر افراد قادر به دیدن وبسایت شما نباشند، دیگر سایت شما چه سودی برایتان خواهد داشت؟ این روزها حضور آنلاین کسب‌وکارها در دنیای مجازی بسیار پررنگ شده است. تقریبا می‌توان گفت افرادی که به بالاترین جایگاه‌های آنلاین رسیده‌اند، به موفقیت دست یافته‌اند. اما این افراد چگونه رشد کرده و به پیشرفت رسیده‌اند؟ پاسخ شما در 3 کلمه خلاصه می‌شود، پشتیبانی سئو سایت .

پشتیبانی سئو به معنای اجرای تکنیک‌هایی است که برای دیده شدن شما در صفحه نتایج جست‌وجو و همچنین افزایش رتبه شما انجام می‌شود. درواقع می‌‍‌‌توان گفت که پشتیبان سئو، با برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی، از روش‌های مختلفی کمک می‌‌گیرد تا ترافیک ارگانیک بیشتری را به وبسایت شما هدایت کند. به عبارت دیگر، به کسی که تمامی کارهای مربوط به بهينه سازي سئوی سایت را انجام می‌دهد، پشتیبان سئو می‌گویند.

در این راه تخصصی و جذاب آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف در کنار شماست.

 

ثبت نام ویژه

مدیریت و پشتیبانی سایت چه اهمیتی دارد؟

هدف از ساخت یک وبسایت دیده شدن کسب‌وکار و خدمات شما است تا افراد بیشتری برای رفع نیازهای خود به شما مراجعه کنند. هرکاری برای رشد و موفقیت نیاز به رسیدگی دارد و وبسایت نیز از این قضیه مستثنا نیست. بدون وجود یک پشتیبان برای رسیدگی به وبسایت، رتبه صفحه روز به روز بیشتر سقوط خواهد کرد و این به معنای پسرفت کسب‌وکار شما و رشد رقبای شما خواهد بود. اما با کمک یک سئوکار در خدمات سئو، می‌توانید روزانه وضعیت وبسایت خود را بهبود ببخشید تا طیف وسیعی از مخاطبان از طریق اینترنت و بدون هزینه هنگفت تبلیغات با شما آشنا شوند.

سئو خارجی و سئو داخلی

بک لینک‌ها

برای بالا بردن اعتبار یک وبسایت، بک لینک یکی از مهم‌ترین عناصر هستند. گوگل به داشتن بک لینک‌های معتبر بسیار اهمیت می‌دهد و این امتیاز را برای رتبه بندی سایت در نظر می‌گیرد. البته باید توجه داشته باشید که تعداد کمی بک لینک با کیفیت، بهتر از تعداد زیادی بک لینک با کیفیت پایین است. اگر سئوکارانی که شما برای پشتیبانی سایت خود در نظر می‌گیرید دارای دانش و تجربه بالایی باشند، می‌توانند بک لینک‌های قدرتمند برای شما ایجاد کنند که باعث رشد صفحه شما شود.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

داشتن لینک‌های خارجی و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی برای یک بسیار اهمیت دارد. برای موفقیت، یک وبسایت باید هم در شبکه‌های اجتماعی و هم در صفحه نتایج جست‌وجوی گوگل عملکرد خوبی داشته باشد. گوگل این موضوع راه به عنوان یک امتیاز مثبت در نظر می‌گیرد و آن را در رتبه بندی سایت در نظر خواهد داشت.

عنوان صفحه و توضیحات متا

عنوان صفحه و توضیحات متا هردو به گوگل کمک می‌کنند به محتوای درون صفحه پی ببرد و آن را بهتر درک کند. یکی از وظایف پشتیبان سئو، بهینه سازی این عناصر به کمک کلمات کلیدی است. علاوه بر این موضوع، پشتیابن سئو با جذاب و گیرا کردن توضیحات متا و عنوان صفحه، مخاطب را ترغیب می‌کند تا به صفحه شما وارد شود. اینکار می‌تواند باعث بالا رفتن نرخ کلیک شما شود و در نتیجه، رتبه سایت نیز ارتقاء پیدا خواهد کرد.

بهینه سازی محتوای صفحه

محتوای یک صفحه از اهمیت بالایی برخوردار است و در رشد یک وبسایت تاثیر مستقیم دارد. هنگامی که یک وبسایت یک محتوای بی‌کیفیت را بارگذاری می‌کند، مخاطبان به دلیل کیفیت پایین محتوا از صفحه خارج می‌شوند. گوگل نیز به خوبی از این موضوع اطلاع دارد و زمان حضور کاربران در وبسایت شما و نرخ پرش کاربران را به خوبی تحت نظر دارد. اگر زمان ماندگاری کاربران کم و نرخ پرش بالا باشد، گوگل تشخیص می‌دهد که محتوای شما از ارزش کافی برخوردار نیست و نمی‌تواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد؛ بنابراین صفحه شما را به رتبه‌های پایین می‌راند. اما برعکس این موضوع نیز صادق است. اگر پشتیبانی سئوی سایت شما با فراهم کردن کلمات کلیدی مناسب و گنجاندن آن‌ها در یک متن مفید و جذاب یک محتوای اصولی تهیه کند، رتبه شما ارتقاء خواهد یافت. باید توجه داشته باشید که هرچقدر که توضیحات متا و یا عنوان صفحه شما استاندارد و جذاب باشد، هنگامی که محتوای مناسبی برای مخاطبان وجود نداشته باشد بهینه سازی توضیحات متا و عنوان صفحه نیز بی‌معنی خواهد بود.

بهینه سازی سئو تکنیکال

بهینه سازی سئو تکنیکال

افزایش سرعت سایت

سرعت سایت یکی از معیارهای مهم در رتبه‌بندی سایت است و گوگل نیز به آن توجه زیادی دارد. طبق تحقیقات انجام شده، 90% مخاطاطبان بیشتر از 5 ثانیه برای بازگذاری یک وبسایت منتظر نمی‌مانند. اگر به دلیل سرعت پایین وبسایت شما کاربران دائما از صفحه شما خارج شوند، گوگل آن را به عنوان یک امتیاز منفی در نظر می‌گیرد و وبسایت شما به به رتبه‌های پایین سقوط می‌کند. افزایش سرعت سایت یکی از عناصر اصلی سئو تکنیکال است و تیم پشتیبانی سئو سایت شما حتما باید برای بهینه سازی آن اقدام کند.

بهینه کردن کدها

یکی دیگر از کارهایی که بر عهده پشتیبانی سئو سایت است، بهینه کردن کدها سایت است. این کدها می‌توانند در عملکرد سایت تاثیگذار باشند و بر سرعت آن و همچنین رتبه‌بندی سایت تاثیر منفی بگذارند. اما اگر بهینه‌سازی شوند، می‌توانند در جهت رشد و پیشرفت صفحه شما عمل کنند. پشتیبان سئو همواره در تلاش است تا کدها را بهینه کند و نسبت کد به متن یک صفحه را کاهش دهد و حجم سایت نیز کمتر شود. وبسایت‌هایی که حجم کد کمتری دارند توسط گوگل بهتر درک می‌شوند و در نتیجه نیز از رتبه بهتری برخوردار می‌‌شوند.

طراحی واکنشگرا و موبایل دوستانه

طراحی واکنشگرا و موبایل دوستانه این روزها با وجود تنوع در دستگاه‌های الکترونیکی، جست‌و‌جو در گوگل با دستگاه‌های متفاوتی از جمله گوشی، تبلت و ... انجام می‌شود. اگر وبسایت از نوعی است که تنها در صفحه دسکتاپ عملکرد خوبی از خود به جای می‌گذارد، باید بدانید که بسیاری از مخاطبان خود را از دست داده‌اید. زیرا 61% از مخاطبان به وبسایتی که با تلفن همراه خود در آن با مشکل مواجه شده‌اند باز نمی‌گردند. طراحی واکنشگرا یا رسپانسیو یک روش طراحی وب است که در آن صفحه وبسایت به طور مطلوبی در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها از جمله تلفن همراه، تبلت و دسکتاپ نمایش داده می‌شود و از خود عملکرد خوبی به جای می‌گذارد. بنابراین دیگر فرقی ندارد که مخاطب صفحه شما را با دسکتاپ باز کرده است یا با صفحه تلفن همراه، وبسایت شما به هر حال عملکرد خوبی از خود به جای خواهد گذاشت و تجربه کاربری خوبی را برای مخاطب رقم خواهد زد.

پشتیبانی سئو سایت در بانوی هدف

تنها راه‌اندازی یک وبسایت به معنای رشد کسب‌وکار نیست. برای پیشرفت باید پشتیبانی سئو سایت شما بسیار قدرتمند باشد تا رتبه وبسایت شما افزایش پیدا کند. در صورت بالا رفتن رتبه وبسایت مخاطبان شما نیز افزایش پیدا کرده و باعث رونق کسب‌وکار شما می‌شوند. به همین دلیل بهتر است تا در انتخاب تیم پشتیبانی سئوی سایت خود دقت کنید. تیم پشتیبان سایت بانوی هدف می‌تواند به خوبی سئوی داخلی، سئوی خارجی و سئوی تکنیکال را اجرا کند و با اصول و استراتژی مناسب، باعث ایجاد یک وبسایت معتبر و موفق برای کسب و کار شما شود. با کمک بانوی هدف می‌توانید دقیقا چیزی را که مخاطبانتان در لحظه می‌خواهند زیر دستشان قرار دهید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

سوالات پرتکرار

1. آیا پشتیبانی سئو سایت لازم است؟

پشتیبانی دائمی سئو از وبسایت شما به معنای رسیدگی دائمی به سایت از جنبه‌های متفاوت است. بنابراین بله، وجود سئو و پشتیبانی سئوی سایت برای رشد و پیشرفت شما لازم و ضروری است.

2. هزینه ی پشتیبانی سئو سایت کمتر از سئو سایت است؟

در پشتیبانی سئوی سایت تقریبا تمام خدمات سئو ارائه می‌شود، بنابراین نمی‌توان انتظار هزینه پایین‌از سئوی سایت را داشت.

به بالای صفحه بردن