تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز چیست؟

تبلیغات در گوگل یا تبلیغات گوگل ادز در واقع روشی از تبلیغات آنلاین است که در آن تبلیغ سایت شما فقط برای کابرانی که به دنبال خدمات و یا محصولات شما هستند انجام می‌شود. در این روش شما مبلغی را برای تبلیغات پرداخت می‌کنید و به ازای هرباری که کاربران از طریق کلیک بر روی تبلیغات گوگل ادز وارد وبسایت شما شوند، مبلغی از اکانت شما کسر می‌شود. بسیاری از مشاغل از گوگل ادز به عنوان یک راه کارساز یاد می‌کنند زیرا با استفاده درست از آن، تاثیر فوق‌العاده‌ای را می‌توان مشاهده کرد. اما بهتر است تا قبل از استفاده از این سرویس از مشاوره گوگل ادز شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات استفاده کنید تا بتوانید بهترین بهره را از این تبلیغات ببرید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات گوگل ادز چیست؟

تبلیغات در گوگل در واقع روشی از تبلیغات آنلاین است که در آن تبلیغ سایت شما فقط برای کابرانی که به دنبال خدمات و یا محصولات شما هستند انجام می‌شود. در این روش شما مبلغی را برای تبلیغات پرداخت می‌کنید و به ازای هرباری که کاربران از طریق کلیک بر روی تبلیغات گوگل ادز وارد وبسایت شما شوند، مبلغی از اکانت شما کسر می‌شود. بسیاری از مشاغل از گوگل ادز به عنوان یک راه کارساز یاد می‌کنند زیرا با استفاده درست از آن، تاثیر فوق‌العاده‌ای را می‌توان مشاهده کرد. اما بهتر است تا قبل از استفاده از این سرویس از مشاوره گوگل ادز شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات استفاده کنید تا بتوانید بهترین بهره را از این تبلیغات ببرید.

تبلیغات کلیکی

ثبت درخواست مشاوره رایگان

پلن برنزی

10،000،000 تومان
 • 8000 کلیک
 • طراحی کمپین
 • تضمین سر نخ
 • یکماهه
ارزان

پلن نقره ای

25،000،000 تومان
 • 31250 کلیک
 • طراحی کمپین
 • تضمین فروش
 • یکماهه
مناسب

پلن طلایی

50،000،000 تومان
 • 62000 کلیک
 • تنظیمات پیشرفته
 • تضمین فروش
 • دو ماهه
ویژه

پلن الماسی

100،000،000 تومان
 • 5 کمپین
 • 20 گروه کمپین
 • رشد دو برابری فروش
 • سه ماهه
اختصاصی

چقدر طول می‌کشد تا تبلیغات نشان داده شوند؟

اگر بخواهیم آمار نسبتا صحیحی در این خصوص دهیم باید بگوییم به طور کلی، حدود یک الی بیست و چهار ساعت بعد از دستور اجرای شما زمان می‌برد تا تبلیعات شما توسط گوگل آنالیز شود و سپس در صفحه اول نمایش داده شوند.

تبلیغات تا چند وقت ادامه خواهند داشت؟

 

این موضوع به چندین مورد بستگی دارد و در کسب‌وکارهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال میزان هزینه‌ای که کرده‌اید و اکانت خود را شارژ کرده‌اید، میزان هزینه به ازای هر کلیک، میزان سرچ ماهانه کلمه کلیدی و… همگی می‌توانند در این موضوع تاثیر گذار باشند.

رقابت

باید به یاد داشته باشید شما تنها فرد فعال در حوزه کاری خود نیستید و ممکن است فرد دیگری نیز مانند شما در حال خواندن این مطلب باشد و زودتر از شما نیز برای خرید تبلیغات کلیکی گوگل نیز اقدام کند. بنابراین برای برنده شدن، باید هزینه بیشتری انجام دهید تا بتوانید نتیجه بهتری نیز دریافت کنید.

میزان سرچ کلمه کلیدی

هرچقدر که کلمه کلیدی شما سختی کمتری داشته باشد و در ماه سرچ بیشتری داشته باشد، هزینه هر کلیک کمتر می‌شود.

امتیاز کیفی

گوگل به تبلیغ شما و همچنین سایت شما امتیاز میدهد. هرچقدر این امتیاز بیشتر باشد، هزینه به ازای هر کلیک نیز کمتر می‌شود.

گوگل ادز

تبلیغات ادوردز گوگل چگونه است؟

برای استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، شما ابتدا باید یک اکانت گوگل ادوردز بسازید و یک از پلن‌های تبلیعاتی را بخرید. البته باید بدانید که این خرید به واحد پول لیر ترکیه و یا درهم امارات است. پس از خرید این پلن اکانت شما نیز به همان اندازه شارژ می‌شود. پس از انجام کارهای مربوطه، تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهند شد. البته در صفحه نتایجی که مربوط به حوزه کاری شما باشد. به عنوان مثال، اگر شما در حوزه خدمات سئو تبلیغ کنید، هنگامی که فردی سرج کند بهترین شرکت برای خدمات سئو، وبسایت شما در صفحه اول نمایش داده می‌شود و هنگامی که فرد بر سایت شما کلیک کند، از اعتبار شما کم می‌شود.

سپس به ازای هر فردی که با کلیک بر تبلیغات شما وارد وبسایتتان شود، مقدار کمی از اعتبار اکانت شما کسر خواهد شد. این روند تا به پایان رسیدن اعتبار اکانت شما ادامه خواهد داشت و پس از آن تبلیغ شما باطل می‌شود.

خدمات گوگل ادوردز
ارائه بهترین خدمات آنلاین

سریع ترین راهکار رشد کسب و کار

 

زمان بسیار زیادی است که تبلیغات به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای رشد یک کسب‌وکار شناخته شده است. تبلیغات به دو صورت آنلاین و آفلاین صورت می‌گیرد. اما امروزه با گسترش اینترنت وبسایت‌ها به قلب تپنده‌ی هر کسب‌وکاری تبدیل شده‌اند. برای دیده شدن وبسایت و رشد، راه‌های زیادی وجود دارد اما یکی از این راه‌ها استفاده از خدمات گوگل ادز است. برای بهره بردن از سرویس تبلیغات گوگل ، بهتر است تا از افراد متخصص کمک بگیرید تا هزینه‌ای که برای تبلیغات صرف می‌کنید به صرفه  و کارساز باشد.

تاثیر تبلیغات گوگل بر سئو وب سایت

به طور کلی تبلیغات گوگل ادز هیچ تاثیری بر سئوی وبسایت شما نخواهد گذاشت، اما رفتار مخاطبان ممکن است تاثیر منفی و یا مثبتی داشته باشد. به عنون مثال اگر طیف زیادی از مخاطبان وارد شده به وبسایت شما سریعا از آن خارج شوند، ممکن با بالا رفتن نرخ پرش وبسایت، سئوی سایت شما نیز افت کند.

قوانین درج آگهی در گوگل​

بعد از ساختن اکانت گوگل ادز، برای جلوگیری از ساسپند شدن کانت و همچنین موثر بودن تبلیغات، باید برخی از قوانین تبلیغات در گوگل ادورز را رعایت کنید. این قوانین شامل موارد زیر می‌شوند:

ترویج رفتار نامناسب

 

گوگل اجازه تبلیغ برای کالاها و یا خدماتی که می‌توانند منجر به بروز رفتارهای نادرست و غلط بشوند را نمی‌دهد.

محتوای نامناسب

 

گوگل به سایت‌هایی که دارای محتوای نامناسب هستند اجازه تبلیغ نمی‌دهد. به عنوان مثال سایت‌هایی با محتوای خشونت بار، آزاردهنده و… نمی‌توانند از تبلیغات کلیکی گوگل ادز استفاده کنند.

کالاهای تقلبی

 

فروش کالاهای فیک، بی‌کیفیت، تقلبی و… در گوگل ممنوع است و در صورت تشخیص این قضیه اکانت فرد ساسپند می‌‌شود.

کالاهای خطرناک

 

فروش کالاهای خطرناک مانند تفنگ و… در گوگل ممنوع است و تبلیغات این سایت‌ها پذیرفته نمی‌شود.

به خطر افتادن امنیت کاربران

 

گوگل به امنیت کاربران خود اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و این موضوع یکی از اولویت‌های گوگل است. به همین خاطر اگر گوگل تصور کند که وبسایت شما هرگونه خطر و تهدیدی برای حساب کاربری مخاطبان به وجود می‌آورد، اجازه تبلیغ به وبسایت شما را نخواهد داد.

بهداشت، دارو و درمان

برای تبلیغ خدمات و محصولات بهداشتی مربوط به پزشکی، باید به گوگل گواهی ارائه داد. البته این مورد تا حد زیادی نیز به قوانین خود کشور نیز بستگی دارد.

در برخی از مواقع نیز ممکن است حتی با رعایت تمامی این موارد اکانت شما به طور ساسپند شود. در این صورت اگر از رعایت تمامی قوانین گوگل اطمینان دارید می‌توانید به راحتی به گوگل درخواست دهید تا اکانت شما رفع ساسپند شود.

قانون کپی رایت

 

گوگل اجازه تبلیغ محتوای کپی شده و غیر مجاز را نمی‌دهد. افراد در صورت مشاهده محتوای غیر مجاز می‌توانند از فرد شکایت کنند.

اطلاعات غلط

 

وبسایت‌هایی که با ارائه اطلاعات غلط باعث گمراهی و در برخی از مواقع باعث آسیب دیدگی کاربران می‌شوند، اجازه تبلیغ در گوگل را ندارند.

هزینه تبلیغات و هر کلیک

به طور کلی می‌توان گفت که هزینه خرید اعتبار در اکانت گوگل، از حدود 500 هزارتومان شروع می‌شود. طبیعتا هرچقدر که شما اعتبار بیشتری بخرید، نتیجه بهتری نیز دریافت خواهید کرد. شما حتی می‌توانید تعیین کنید که به ازای هر کلیک مبلغ 50 تومان از حساب شما کم شود. اما این موضوع در تمام شرایط کارسار نیست. به طور کلی 3 فاکتور در نعیین هزینه تبلیغات گوگل ادز تاثیر دارند:

خدمات تبلیغات در گوگل ادز

در دنیای امروزه که مخاطب هدف بسیاری از کسب‌وکارها در فضاهای آنلاین است، بهترین روش برای رشد و جذب مخاطبان بیشتر، استفاده از تبلیغات آنلاین مانند تبلیغات در گوگل است. هدف هر کسب‌وکاری در  فضای آنلاین رسیدن به صفحه اول گوگل است و  با استفاده از خدمات گوگل ادز بانوی هدف شما می‌توانید این هدف را میسر کنید. بعد از اینکار، حجم زیادی از مخاطبان در ازای هزینه و زمانی کم به وبسایت شما هجوم می‌آورند که نتیجه آن نرخ بازگشت سرمایه 200% گوگل برای شما است. در نتیجه اگر به دنبال راهی برای رشد هستید، استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. تنها کافی است تا از یک تیم متخصص برای مدیریت اکانت خود کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را نیز بدست آورید.

بد نیست بدانید که ...

این سرویس یکی از قدرتمندترین و سریع‌ترین روش‌های جذب مخاطبان است. یکی از بهترین مزایای استفاده از گوگل ادز این است که تبلیغات تنها برای مخاطبان هدف شما نشان داده می‌شود، بنابراین شما هیچ هزینه‌ای را بی‌دلیل صرف نمی‌کنید. علاوه بر این موضوع، بودجه  تبلیغات گوگل ادوردز انعطاف پذیر است و بنابراین حتی وبسایت‌های کوچک نیز می‌توانند از این سرویس بی‌نظیر استفاده کنند تا تنها در عرض چند ساعت رشدی بی‌نظیر را تجربه کنند. علاوه بر این موضوع، بعد از استفاده از این سرویس شما به تحلیل نتایج و نیز دسترسی خواهید که این یکی دیگر از مزایای تبلیغات در گوگل ادوردز است. دیگر مزایای این سرویس در آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف شامل موارد زیر می‌شود:

 • شما می‌توانید با کمترین هزینه ممکن تبلیغ کنید.
 • شما می‌توانید مشخص کنید که به ازای هر فردی که از طریق تبلیغات گوگل وارد وبسایت شما می‎‌شود، حدود 50 تومان یا 500 ریال از حساب شما کسر شود.
 • می‌توانید بررسی کنید که مخاطبان بیشتر با چه کلمه کلیدی وارد وبسایت شما می‌شوند.
 • ترافیک بسیار زیادی را وارد سایت می‌کند.
 • امکان زمان بندی مشاهده تبلیغ برای کاربران وجود دارد.

علاوه بر این موضوع، طبق آمار بدست آمده:

 • 96% از برندها با اطمینان خاطر از تبلیغات گوگل استفاده می‌کنند.
 • 79% از بازاریابان این روش را کاملا کارساز می‌دانند و بازدهی تبلیغات گوگل را عالی وصف کرده‌اند.
 • 200% بازگشت سرمایه برای مشاغل
 • 4 میلیون کسب‌وکار تا به حال از این روش برای تبلیغات خود استفاده کرده‌اند.

مدیریت حساب گوگل

تبلیغات در گوگل نیازمند دانش و تجربه بالایی است. این تبلیغات با توجه به کلمه کلیدی و چند فاکتور دیگر انجام می‌شود به همین دلیل بهتر است تا مدیریت اکانت گوگل خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید تا بتوانید بهترین بهره را از تبلیغات گوگل و به صورت حرفه‌ای ببرید. تیم متخصص گوگل ادز تیم بانوی هدف می‌تواند در این راه کمک بسیار زیادی به شما برساند.

سوالات پرتکرار

مراحل تبلیغات گوگل به چه صورت است؟

ابتدا شما یک اکانت گوگل ادز می‌سازید، اکانت خود را به مقدار لازم شارژ می‌کنید و سپس تبلیغات خود را راه‌اندازی می‌کنید.

هزینه‌های گوگل ادز چگونه محاسبه می شود؟

شما به میزان مورد نظر خود اعتبار اکانت خود را افزایش می‌دهید، معمولا این مقدار از 500 هزار تومان شروع می‌شود. سپس به ازای هرفردی که وارد وبسایت شما شود، از اعتبار شما کسر خواهد شد.

مزایای استفاده از گوگل ادز چیست؟

 

  • شما می‌توانید با کمترین هزینه ممکن تبلیغ کنید
  • شما می‌توانید مشخص کنید که به ازای هر فردی که از طریق تبلیغات گوگل وارد وبسایت شما می‎‌شود، حدود 50 تومان یا 500 ریال از حساب شما کسر شود.
  • می‌توانید بررسی کنید که مخاطبان بیشتر با چه کلمه کلیدی وارد وبسایت شما می‌شوند
  • ترافیک بسیار زیادی را وارد سایت می‌کند
  • امکان زمان بندی مشاهده تبلیغ برای کاربران وجود دارد
  • دریافت بهترین نتیجه با کمترین زمان و هزینه
مدت زمان فعال سازی تبلیغ در صفحه اول گوگل چقدر میباشد؟

به طور کلی، حدود یک الی بیست و چهار ساعت زمان می‌برد تا تبلیعات شما توسط گوگل آنالیز شده و سپس در صفحه اول نمایش داده شوند.

آیا تبلیغ در گوگل، تاثیر منفی روی سئو وب سایت می‌گذارد؟

به طور کلی تبلیغات گوگل هیچ تاثیری بر سئوی وبسایت شما نخواهد گذاشت، اما رفتار مخاطبان ممکن است تاثیر منفی و یا مثبتی داشته باشد. به عنون مثال اگر طیف زیادی از مخاطبان وارد شده به وبسایت شما سریعا از آن خارج شوند، ممکن با بالا رفتن نرخ پرش وبسایت، سئوی سایت شما نیز افت کند.

به بالای صفحه بردن