مشاوره دیجیتال مارکتینگ


مشاوره دیجیتال مارکتینگ تخصصی است که برای هر کسب و کار موفق نیاز است

مشاوره دیجیتال مارکتینگ تخصصی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ به معنای ارائه راهکارهایی برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات شرکت‌ها و برندها است. این راهکارها شامل استراتژی‌هایی برای استفاده از ابزارهای دیجیتالی مانند وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات آنلاین و سایر روش‌های تبلیغاتی در فضای دیجیتال است.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شرکت‌ها و برندها کمک می‌کند تا با استفاده از ابزارهای دیجیتالی، بهترین استراتژی را برای تبلیغ و فروش محصولات خود انتخاب کنند. در این راهکارها، نیازهای مشتریان، شرایط بازار، رقبا و موقعیت شرکت بررسی می‌شود تا استراتژی مناسبی برای تبلیغات و فروش ارائه شود.

 

فرم درخواست مشاوره رایگان

برای اینکه وارد جلسه مشاوره شوید باید جواب این سوال ها را بدانید:

1- در حال حاضر کسب و کار شما در چه مرحله ای قرار دارد ؟ مرحله تولید محصول، مرحله معرفی محصول، مرحله رشد، مرحله بلوغ یا مرحله ثبوت ؟

2- برای بخشی که هستید چقدر بودجه جهت ارتقاء در اختیار دارید؟ آیا توانمندی مالی لازم را دارید؟

3- شما می خواهید ظرف چه مدتی به چه اهدافی برسید؟

4- سه سال آینده کسب و کار خود را چگونه تصور می کنید؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

marketing به تمام فعالیت‌های بازاریابی گفته می‌شود که به صورت آنلاین و یا در فضای اینترنت انجام می‌شود. کسب و کارها از کانال‌های آنلاین مختلفی مثل موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و وبسایت‌های دیگر برای ارتباط با مشتری‌های فعلی یا آینده خود استفاده می‌کنند. از طریق مشاور بازاریابی اینترنتی می‌توانید به مخاطبین خیلی بیشتری نسبت به حالت سنتی دسترسی داشته باشید و کاربرانی را هم هدف قرار می‌دهید که علاقه بیشتری به محصولات و خدمات شما دارند. این روش بازاریابی نسبت به روش‌های سنتی هزینه کمتری به دنبال دارد، زیرا می‌توانید موفقیت خودتان را به صورت روزانه بسنجید و بسته به نتایج روش کار خودتان را تغییر دهید.

اما در صورتی که با فرآیند digital marketing آشنایی نداشته باشید، باید از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ یا مشاوره بازاریابی اینترنتی استفاده کنید. اما ممکن است بپرسید که مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مشاور دیجیتال مارکتینگ کیست؟

ممکن است از خودتان بپرسید که مشاور مارکتینگ چیست؟ اگر می‌خواهید یک پروژه جدید را داخل شرکت خودتان اجرا کنید و یا قصد راه اندازی یک استارتاپ جدید را دارید و می‌خواهید از همان ابتدای کار، عملکرد آن را به بهترین شکل ممکن بهینه کنید، باید از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. ما به عنوان مشاور بازاریابی دیجیتال به شما کمک می‌کنیم به ایده‌هایی که داخل ذهن خودتان دارید نظم بدهید، برای آن‌ها استراتژی بچینید و روی بخش‌های مختلف آن از ایده‌یابی گرفته تا اجرا نظارت داشته باشید.

ما یعنی آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در فضای دیجیتال کمک خواهیم کرد و پس از بررسی، بهینه‌سازی و ایجاد راهکارهای مختلف، ارزیابی شخصی خودمان را در مورد مسیر آینده تجارت شما ارائه خواهیم کرد.

seo-consulting

اگر احساس نیاز به بازنگری در بیزینس پلن خود دارید فرم تماس را پر کنید.

ما چه کارهایی برای شما انجام می‌دهیم؟

همچنین در صورت خرید پلن مشاوره دیجیتال مارکتینگ در زمینه‌های زیر هم به شما کمک خواهیم کرد

1-طرح بازاريابی

طرح بازاريابي یا استراتژی بازاریابی نقشه راه تمامی کمپین‌هایی خواهد بود که در آینده اجرا می‌کنید و به شما این اطمینان را خواهد بخشید که در ادامه مسیر هم موفق خواهید بود. طرح بازاريابی شامل هدفی خواهد بود که Business شما قصد دارد به آن برسد و منابع موجود، زمان موردنیاز برای بررسی و آنالیز، کانال‌های بازاریابی و KPIهای مختلف را برای کارآفرینی بیشتر مشخص خواهد کرد. همچنین در طرح بازاريابي پیام‌های کلیدی که باید استفاده شوند، مشتريان موردنظر و کانال‌ها و تاکتیک‌های موردنظر برای رسیدن به آن‌ها نیز مدنظر قرار خواهند گرفت.

 

2-برندینگ

همانطور که می‌دانید برندینگ یک بخش مهم از مشاوره بازاریابی است و چیزی فراتر از لوگو، تگ لاین، شعار، رنگ و فونتی است که در برنامه بازاريابي خودتان از آن استفاده می‌کنید. همچنین یک مفهوم به نام هویت برند نیز وجود دارد که شامل مزیت‌های business شما، هویت و احساسی که به مخاطب منتقل می‌کنید و محصولاتی که عرضه می‌کنید خواهد بود. ما تلاش می‌کنیم تا هویت برند شما را از طریق کمپین‌های بازاریابی خلاقانه بهبود ببخشیم. این موضوع در نهایت به افزایش نرخ تبدیل و فروش شما منجر خواهد شد.

 

3-برنامه ریزی محتوا

ما برای شروع کار یک تقویم محتوا برای شما ایجاد می‌کنیم که باعث می‌شود تولید محتوا در راستای برنامه بازاريابی محتوایی شرکت پیش برود. این تقویم باعث متمرکز شدن تولید محتوای business شما خواهد شد و با رشد بیشتر تجارت شما و رسیدن به اهداف بيزينس پلن، ارزش آن نیز بیشتر خواهد بود.

4-مدیریت پروژه

مهم‌ترین وظیفه ما به عنوان شرکت مشاوره دیجیتال مارکتینگ، مدیریت پروژه و پیشبرد بيزينس پلن شما براساس نیاز مشتريان است. مدیریت پروژه شامل مهارت‌ها و تکنیک‌های مختلفی است و شرکت موردنظر باید دانش کافی را برای تکمیل تسک‌ها و نیازمندی‌های پروژه داشته باشد. در غیر این صورت پروژه شما در زمان مناسب اجرا نخواهد شد یا با وقفه‌های متعددی روبرو خواهد شد و نمی‌توانید طبق اهداف business plan پیش بروید.

5-تعیین متدهای ارتباط دیجیتال

یک شرکت مشاوره Marketing plan وضعیت حال حاضر شرکت شما را بررسی خواهد کرد و مشتريان آینده‌ای که قصد دارید هدف قرار دهید را تحت نظر خواهد داشت. سپس از تمامی اطلاعات به دست آمده و همچنین اطلاعات رقبا برای ایجاد یک بيزينس پلن و پلن بازاریابی ۳۶۰ استفاده می‌کنند. همانطور که گفته شد یکی دیگر از وظایف مشاور digital marketing تعیین کانال‌های فعالیت (شبکه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو، تبلیغات کلیکی و…) است.

6-تعیین استراتژی فروش

یکی از تفاوت‌های مهم بین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی سنتی این است که بازاریابی دیجیتال باعث ایجاد سطح بندی می‌شود و ابعاد جامعه کاربران و مشتريان شما را افزایش خواهد داد. با مشاوره دیجیتال مارکتینگ و مشاوره مارکتینگ پلن شما متوجه خواهید شد که برای افزایش فروش خودتان باید چه کمپین‌هایی را در چه زمانی ایجاد کنید و کدام پارامترها اهمیت بیشتری برای شما دارند. همچنین مشاوران مارکتینگ می‌توانند تعیین کنند که چه نوع محتوایی در بيزينس پلان تعیین شده بیشترین مزیت را برای شما خواهد داشت. از همین روی تعیین استراتژی فروش، جزء وظایف مشاور digital marketing است.

مراحل مشاوره دیجیتال مارکتینگ

پس از اینکه قرارداد مشاوره دیجیتال مارکتینگ اختصاصی خودتان را امضا کنید ما به عنوان بهترین شرکت مشاور digital marketing و اولین ارائه دهنده خدمات مشاوره بازاریابی اینترنتی در تهران، کارهای زیر را به صورت مرحله به مرحله بر روی تجارت شما اجرا خواهیم کرد:

  • قدم اول: اولین قدم برای مشاوره بازاریابی دیجیتال اجرای آنالیز SWOT است. این قدم به ما کمک می‌کند نقطه شروع را به صورت دقیق مشخص کنیم و دورنمای رقابتی مشتری، محتویات بازار، فرصت‌های موجود، نقاط ضعف و… را به درستی تشخیص دهیم. از طریق آنالیز SWOT می‌توانیم اطلاعات موردنیاز برای شروع برنامه بازاريابي را جمع‌آوری کرد.
  • قدم دوم: در قدم دوم مشاوره فروش و بازاریابی اینترنتی باید اهداف SMART مشخص شود. در این مرحله باید تارگت‌هایی که در راستای هدف کسب و کار شما هستند به صورت واضح تعریف شوند تا فعالیت‌های ضروری برای رسیدن به این اهداف نیز مشخص شوند. همچنین بررسی‌های ضروری را نیز انجام خواهیم داد و معیارهای مختلف برای ایجاد قیف تبدیل را مشخص خواهیم کرد.
  • قدم سوم: در قدم بعدی باید مشاوران مارکتینگ مخاطبین هدف را مشخص کنند. در این مرحله مخاطب هدف را با جزئیات کامل تعریف خواهیم کرد و اطلاعات مختلفی در مورد ذائقه مخاطب، مشکلات او، نگرانی‌ها و… جمع‌آوری خواهیم کرد. سپس از تکنیک‌های بازاریابی ۳۶۰ درجه برای جذب مخاطب هدف از طریق کانال‌های مختلف اقدام می‌کند.
  • قدم چهارم: در این مرحله از مشاوره اینترنت مارکتینگ یک متخصص سئو وبسایت شما را بررسی خواهد کرد و اعتبار آن و محتواهایی که قبلا منتشر کرده‌اید را مورد سنجش قرار خواهد داد. سپس فعالیت‌های موردنیاز برای بهبود و تقویت آن را تعیین و به شما اطلاع خواهیم داد.
  • قدم پنج: در مرحله پنجم از مشاوره بازاریابی مارکتینگ تیمی که باید روی پروژه فعالیت کند مشخص خواهد شد و ابزارهای لازم نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. در این مرحله باید افراد موردنیاز برای اجرای برنامه بازاريابي و همچنین پلتفرم‌ها، دستگاه‌ها و کانال‌های موردنیاز برای این کار مشخص شود.
  • قدم ششم: در آخرین مرحله از مشاوره اینترنت مارکتینگ نیز بيزينس پلن تعیین شده باید اجرا شود و در طی آن پشتیبانی‌های لازم برای تیم شما فراهم گردد. علاوه بر اینکه در زمینه تعیین استراتژی و طرح بازاريابي به شما کمک می‌کنیم بلکه با آموزش و پشتیبانی در حین اجرا این اطمینان را به شما می‌دهیم که به نتیجه لازم خواهید رسید.

 

نمونه قرارداد مشاوره دیجیتال مارکتینگ

نمونه قرارداد مشاوره دیجیتال مارکتینگ به توافقی گفته می‌شود که بین شرکت مشاور و کارفرما تنظیم می‌شود تا هر دو طرف بتوانند به خواسته‌های خودشان برسند. در این قرارداد رابطه میان هر دو طرف قرارداد به صورت شفاف تعریف می‌شود و شرایط کاری توضیح داده خواهد شد.

شرکت های مشاوره digital marketing مختلف از قراردادهای متنوعی برای انجام کارهای خودشان استفاده می‌کنند اما به صورت کلی سه نوع قرارداد مشاوره مارکتینگ کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت وجود دارد.

قراردادهای کوتاه مدت معمولا مدت زمان خیلی کوتاهی دارند و بیشتر از یک هفته طول نمی‌کشند. در این نوع قرارداد تیم مشاور تمامی شرایط کسب و کار موردنظر را بررسی خواهند کرد و سپس راهکارهای ضروری را در اختیار آن‌ها قرار خواهند داد. قراردادهای میان مدت حدود ۱ تا سه ماه زمان نیاز دارند و تیم مشاوره به صورت مداوم با شرکت طرف قرارداد در ارتباط خواهد بود. همچنین در این روش برنامه‌های بازاریابی به صورت هفتگی بین طرفین قرارداد هماهنگ خواهند شد.

قراردادهای کوتاه مدت و میان مدت معمولا در زمان شروع همکاری با تیم مشاوره مورد استفاده قرار می‌گیرند و شرکت موردنظر در صورت رضایت می‌تواند قرارداد را برای مدت زمان طولانی‌تری افزایش دهد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف

ما به شما کمک می‌کنیم بازار اختصاصی خودتان، رقبا، نقاط ضعف و قوت و… را خیلی بهتر بشناسید. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید موفقیت شرکت خودتان را تضمین کنید و ما در تمامی مراحل این مسیر همراه شما هستیم.

به بالای صفحه بردن