مدیریت شبکه های اجتماعی

5,000,000 تومان30,000,000 تومان تومان

سیبل برنزی اینستاگرام

در پکیج برنزی اینستاگرام طراحی و اجرای کمپین و همچنین انتشار و پاسخگویی در حساب کاربری شما به عهده شرکت بانوی هدف میباشد. از دیگر مزایای پکیج برنزی تعرفه مقرون به صرفه از 10 تا 20 میلیون می باشد. همچنین در خصوص تولید محتوای اکانت کاری شما تعداد 8 پست و 60 استوری باکیفیت و کاربرپسند صورت میگیرد. برای مشاهده مجدد پکیج ها روی دکمه مشاهده پکیج ها کلیک کنید و یا با شماره تماس موجود در صفحه تماس بگیرید.

سیبل نقره ای اینستاگرام

در پکیج برنزی اینستاگرام با قیمت 15.000.000 تومان طراحی و اجرای کمپین و همچنین انتشار و پاسخگویی در حساب کاربری شما به عهده شرکت بانوی هدف میباشد. همچنین در خصوص تولید محتوای اکانت کاری شما تعداد 12 پست و 60 استوری باکیفیت و کاربرپسند صورت میگیرد. بودجه تبلیغاتی ممناسب با این پکیج 50-20 میلیون در نظر گرفته می شود. برای مشاهده مجدد پکیج ها روی دکمه مشاهده پکیج ها کلیک کنید و یا با شماره تماس موجود در صفحه تماس بگیرید.

سیبل طلایی اینستاگرام

در پکیج برنزی اینستاگرام طراحی و اجرای کمپین و همچنین انتشار و پاسخگویی در حساب کاربری شما به عهده شرکت بانوی هدف میباشد. از دیگر مزایای پکیج طلایی تعرفه مقرون به صرفه اما پربازده تبلیغاتی 50-100 میلیون تومان می باشد.  همچنین در خصوص تولید محتوای اکانت کاری شما تعداد 16 پست و 60 استوری باکیفیت و کاربرپسند صورت میگیرد. برای مشاهده مجدد پکیج ها روی دکمه مشاهده پکیج ها کلیک کنید و یا با شماره تماس موجود در صفحه تماس بگیرید.

به بالای صفحه بردن