طراحی سایت با المنتور

آموزش گام به گام تصویری طراحی سایت با المنتور 2022

اگر شما هم تا اینجا آمده‌اید که درباره آموزش طراحی سایت با المنتور بخوانید باید بگوییم که تیم تولیدمحتوای وبسایت بانوی هدف از به‌روزترین مراجع دنیا برای شما مقاله‌های معتبر تهیه و منتشر می‌کنند. با این مطلب آموزشی درباره طراحی سایت با المنتور و صفحه ساز المنتور همراه ما باشید. شما می‌توانید از این روش طراحی سایت با المنتور برای طراحی انواع وبسایت فروشگاهی ، شرکتی  استفاده کنید.  با آموزش ساخت فروشگاه با المنتور می‌توانید به سادگی در منزل خودتان طراحی سایت فروشگاهی با المنتور را در سایت‌های فریلنسر آگهی کنید و درآمدهای عالی کسب کنید.

با کمک آموزش کامل المنتور و آشنایی کار با elementor وردپرس از پرمخاطب‌ترین مهارت‌های موردنیاز این روزهای شرکت‌ها آگاه شوید. از زمانی که در سال 2016 تحویل داده شد، Elementor به معروف‌ترین توسعه دهنده یا ویرایشگر صفحه برای وردپرس تبدیل شد. با المنتور علاوه‌بر این که می‌توانید صفحات وب‌سایت خیره کننده‌ای ایجاد کنید. می‌توانید از طراحی سایت با elemntor برای ایجاد یک وب‌سایت کل استفاده کنید. نوع اصلی Elementor یک سازنده موضوع را همراهی می‌کند که به شما امکان می‌دهد قطعات سفارشی یک موضوع وردپرسی را بسازید. از هدر، پاورقی، طرح‌بندی تک پست، صفحه 404، صفحه سند، صفحه موارد پرس و جو و غیره.

در اینجا، بهترین راه برای ایجاد یک وب‌سایت کامل با استفاده از Elementor P را به شما خواهیم گفت. درصورت نیاز به آموزش طراحی سایت فروشگاهی با المنتور در یک مقاله جداگانه نیز می‌توانید در بخش نظرات ما را از علاقه‌مندی‌های خود آگاه کنید.

مقدمه ای مختصر درباره المنتور

به احتمال زیاد که نمی‌دانستید. Elementor یک ماژول توسعه دهنده صفحه برای وردپرس است. یک سازنده صفحه به شما اجازه می‌دهد بدون مدیریت HTML یا CSS یک صفحه وب سایت لذت بخش ایجاد کنید. یک توسعه‌دهنده صفحه که Elementor را در خود جای داده است، یک ناظر بصری را همراهی می‌کند که در آن همه چیز ساده شده است. Elementor خود به عنوان یک ماژول freemium ارائه می‌شود. اقتباس نابغه (هزینه 49 دلار در هر سال برای حداقل‌ترین چیدمان)، عناصر کلیدی همراه را همراهی می‌کند. در این مدل نحوه ساخت یک وب‌سایت اداری کامپیوتری را نشان خواهیم داد. طراحی صفحه اصلی سایت با المنتور با 5 صفحه اصلی به شرح زیر تشکیل خواهد شد:

 • صفحه فرود
 • صفحه درباره
 • صفحه تماس
 • صفحه مدیریت
 • صفحه مشتریان

به همین ترتیب صفحه 404، سربرگ، پاورقی، طرح بندی پست انفرادی و یک پنجره بازشو ایجاد می‌کنیم. Elementor خود واحدهای طرح بندی را ارائه می‌دهد. واحد چیدمان مجموعه‌ای از فرمت‌های Elementor با یک ایده طرح ثابت است. یک واحد طرح‌بندی برای وب‌سایت‌هایی در یک تخصص خاص در نظر گرفته شده است. ما از واحد قالب سازمان پیشرفته در این مدل استفاده خواهیم کرد. قبل از آموزش کار با المنتور و شروع ساختن وب سایت با المنتور، ابتدا به یک فضا و تسهیل کننده نیاز دارید. در اینجا مواردی وجود دارد که شما واقعاً می خواهید برای ایجاد یک وب‌سایت با Elementor برنامه‌ریزی کنید.

دامنه و هاست

این فضا مکانی است که افراد می‌توانند به وب‌سایت شما برسند (به عنوان مثال yourwebsite.com)، در حالی که تسهیل (به طور دقیق تر تسهیل کننده وب) جایی است که وب‌سایت شما معرفی می‌شود. یک فضای .com معمولاً بین 8 تا 13 دلار در سال هزینه دارد. برای تسهیل، می‌توانید مطابق با نیاز خود از یک ترتیب استفاده کنید.

کار با المنتور وردپرس و ساخت سایت با المنتور کار بسیار آسانی است، اما در حالی که می‌توانید از تسهیل‌کننده مشترک استفاده کنید، ما به صراحت به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک تسهیل‌کننده نظارتی وردپرس استفاده کنید؛ زیرا به صراحت برای مقابله با وب‌سایت‌های مبتنی بر وردپرس برنامه‌ریزی شده است. چارچوب تسهیل کننده وردپرس نظارت شده برای وردپرس ارتقا یافته است؛ از جمله راه‌اندازی سرور. با نظارت بر تسهیل وردپرس، لازم نیست خودتان با ساده‌سازی و امنیت سایت مقابله کنید؛ زیرا موقعیت‌ها توسط تامین‌کننده تسهیل‌کننده مربوطه مراقبت می‌شوند. Bluehost یکی از تامین کنندگان تسهیل کننده وب قابل توجه است که بر تسهیل وردپرس نظارت دارد.

میزبانی وردپرس Overseen را در Bluehost دریافت کنید

شما واقعاً می‌خواهید از نوع حرفه‌ای Elementor برای ایجاد هدر سفارشی، پاورقی سفارشی و سایر قسمت‌های موضوعی که قبلاً در بالا به آنها اشاره کردیم استفاده کنید. پنج طرح توسط Elementor برای اقتباس حرفه‌ای ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت واقعی آن مراجعه کنید. برای ایجاد یک وب‌سایت برای کسب‌و‌کار خود، می‌توانید ترتیب بنیادی را انتخاب کنید که هر سال 49 دلار هزینه دارد.

برای شروع وردپرس را معرفی کنید

وقتی همه چیز آماده شد، می‌توانید شروع به ساخت وب‌سایت خود کنید. اولین کاری که واقعاً می‌خواهید انجام دهید این است که ابتدا وردپرس را معرفی کنید؛ زیرا بخش مرکزی وب‌سایتی است که ما خواهیم ساخت. حرکت‌های نقطه به نقطه به سمت معرفی وردپرس با تکیه بر تابلوی ارائه شده توسط ارائه دهنده هاست شما متفاوت است. در صورتی که از SiteGround استفاده می‌کنید، می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید تا نحوه معرفی وردپرس را بیابید. در صورت عدم استفاده از یک ارائه دهنده میزبانی که از cPanel استفاده می‌کند، می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: سی پنل چیست ؟

Elementor Pro را نصب کنید

می‌توانید Elementor Pro را در وب‌سایت واقعی آن دریافت کنید. پس از اتمام خرید، به سند Compress Elementor Pro نزدیک خواهید شد. برای معرفی Elementor Pro به وب‌سایت خود، با استفاده از نام کاربری و عبارت مخفی خود وارد داشبورد وردپرس خود شوید. حتما می‌دانید که طراحی پنل کاربری با المنتور هم از مواردی است که حتما باید آن را بیاموزید و بایستی آن را جزو learnlist خود در آینده‌ای نزدیک بگذارید. به ماژول ها – > افزودن جدید بروید. روی دکمه Add New در سمت بالا کلیک کنید و رکورد Compress Elementor Pro را که دانلود کرده‌اید انتخاب کنید و روی دکمه Introduce Presently ضربه بزنید تا آن را در وردپرس خود معرفی کنید. امیدواریم تا اینجای مقاله طراحی سایت با المنتور از آموزش کار با المنتور در وردپرس چیزی دست‌گیرتان شده باشد.

بلافاصله پس از نصب پلاگین، افزونه را فعال کنید.

طراحی صفحه اصلی با المنتور

پس از اجرای افزونه Elementor Pro، به ناظر افزونه وردپرس هدایت خواهید شد و دکمه رابط و فعال سازی را در سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی این دکمه کلیک کنید تا Elementor Pro خود را فعال کنید.

توجه: Elementor Pro به Elementor Free نیاز دارد. می‌توانید Elementor Free را در فهرست پلاگین اتوریتی وردپرس دانلود کنید.

لوگو، نماد، عنوان و تصویر سایت را تنظیم کنید.

قبل از ساخت صفحات مرکزی و قالب‌های سفارشی وب‌سایت خود با استفاده از Elementor، می‌توانید اجزای اساسی مانند لوگو، نماد، عنوان و تصویر را تنظیم کنید. در حالی که می‌توانید آخرین گزینه را روی این مؤلفه‌ها تنظیم کنید، تنظیم مستقیم آنها به اندازه‌ای که در مراحل بعدی درگیر می‌شوند، بسیار کمک‌کننده خواهد بود.آموزش جامع طراحی سایت با المنتور

در حین ساختن یک وب‌سایت با Elementor، ما اکیداً توصیه می‌کنیم که آرم، نماد، عنوان و تصویر صفحه وب را به جای سفارشی کننده موضوع، از تنظیمات صفحه وب تنظیم کنید. این یک سازگاری غول‌پیکر با توجه به تغییر موضوع از اینجا به بعد می‌دهد. همه چیزهایی که از طریق تنظیمات سایت تنظیم کرده‌اید، صرف‌نظر از اینکه موضوع خود را تغییر دهید، از دست نخواهند رفت. برای دسترسی به تنظیمات سایت Elementor، با تغییر یک صفحه وارد ناظر Elementor شوید. وقتی صفحه باز شد، روی نماد سه خط در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید و تنظیمات سایت را انتخاب کنید.

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با المنتور

روی منوی Site Character در بلوک SETTINGS کلیک کنید. فقط لوگو، نماد، عنوان و تصویر سایت را در فیلدهای جداگانه تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که برای اعمال پیشرفت‌ها، روی دکمه UPDATE ضربه بزنید.

صفحات مرکزی وب‌سایت خود را ثابت کنید. وقتی Elementor Pro شما پویا است، می‌توانید شروع به ساخت صفحات استاتیک برای وب‌سایت خود کنید. برای وضعیت ما، صفحات ثابتی که می سازیم عبارتند از: صفحه فرود، صفحه درباره، صفحه تماس، صفحه مشتریان و صفحه مدیریت می‌باشد.آموزش صفحه ساز المنتور

– صفحه فرود

یک صفحه بسازید (صفحات – > افزودن جدید) و آن را با Elementor تغییر دهید. به این صفحه نامی مانند «صفحه اصلی»، «صفحه فرود» یا «صفحه اول» بدهید. با ضربه زدن روی نماد چیزها در گوشه سمت چپ پایه در سمت چپ، قالب صفحه را تنظیم کنید. طراحی صفحه را روی Elementor Full Width قرار دهید.

شرکتی

از آنجایی که ما باید وب‌سایت را از بسته قالب سازمان کامپیوتری بسازیم، روی نماد سازمان دهنده در منطقه مواد کلیک کنید تا طرح بندی صفحه فرود واحد طرح بندی Advanced Office وارد شود.

طراحی سایت

در زیر برگه Pages در کتابخانه قالب، عبارت “computerized office” را در جعبه شکار تایپ کنید و طرح بندی صفحه فرود را انتخاب کنید. روی دکمه Add کلیک کنید تا آن را در Elementor proofreader باز کنید. با جایگزین کردن مواد پیش‌فرض رضایت‌مند از ماده خودتان، ماده را تنظیم کنید. می‌توانید روی هر ابزاری کلیک کنید تا تغییر دهید، سپس برای تغییر ماده، به گزینه‌های ارسال شده روی آن بروید. با کلیک بر روی یک ابزار، آن را به یک حالت تغییر تبدیل می کند.

پس از اتمام کار با ماده، روی دکمه توزیع در صفحه ارسال شده کلیک کنید تا صفحه توزیع شود. به همین ترتیب می توانید ابتدا با ضربه زدن روی نماد چشم آن را ببینید. هنگامی که صفحه فرود شما توزیع شد، به تنظیمات – > بررسی بروید. نمایش صفحه فرود را روی یک صفحه ثابت تنظیم کنید و صفحه فرودی را که اخیراً ساخته‌اید از منوی کشویی انتخاب کنید و دکمه ذخیره تغییرات را فشار دهید.

طراحی سایت شرکتی با المنتور

– درباره صفحه

صفحه دیگری ایجاد کنید (صفحات -> افزودن جدید) و آن را با Elementor تغییر دهید. می‌توانید نامی مانند «درباره» یا «درباره ما» به این صفحه بدهید. روی نماد چیزهای موجود در صفحه ارسال شده کلیک کنید و قالب صفحه را روی Elementor Full Width تنظیم کنید. روی نماد سازمان دهنده در منطقه مواد کلیک کنید. در برگه Pages، “سازمان پیشرفته” را در جعبه شکار تایپ کنید. صفحه about را انتخاب کنید و دکمه Addition را فشار دهید تا در Elementor manager باز شود. ماده را همانطور که در صفحه فرود انجام دادید بسازید و صفحه را توزیع کنید.

– صفحه تماس

یک صفحه دیگر بسازید و آن را با Elementor تغییر دهید. می‌توانید نامی مانند “تماس” یا “با ما در تماس باشید” برای این صفحه قرار دهید. فرمت صفحه را روی Elementor Full Width تنظیم کنید.

صفحه تماس با ما در المنتور

روی نماد پاکت در ناحیه مواد کلیک کنید تا کتابخانه قالب باز شود. در برگه Pages در کتابخانه طرح، عبارت Advanced office را در کادر تعقیب تایپ کنید. صفحه تماس را انتخاب کنید و دکمه Addition را فشار دهید تا در Supervisor Elementor باز شود. محتوای خود را آماده کنید و پس از اتمام، صفحه را منتشر کنید.

– صفحه مشتریان

صفحه مشتریان برای نمایش مشتریانی که سازمان شما با آنها کار کرده است استفاده می‌شود. یک صفحه دیگر بسازید و آن را با Elementor تغییر دهید. به این صفحه نامی مانند «مشتریان» یا «مشتریان سعادتمند» بدهید. طراحی صفحه را روی Elementor Full Width قرار دهید.

روی نماد پاکت در ناحیه مواد کلیک کنید تا کتابخانه قالب باز شود. در برگه Pages، عبارت Advanced Office را در کادر تعقیب تایپ کنید. صفحه Clients را انتخاب کنید و دکمه Addition را فشار دهید تا آن را در Elementor proofreader باز کنید. محتوا را سفارشی کنید پس از اتمام، صفحه را منتشر کنید.

– صفحه خدمات

صفحه مدیریت‌ها برای نشان دادن مدیریت های ارائه شده توسط سازمان شما استفاده می‌شود. یک صفحه دیگر بسازید و آن را با Elementor تغییر دهید. به این صفحه نامی مانند «اداره‌ها» یا «اداره‌های ما» بدهید. فرمت صفحه را روی Elementor Full Width تنظیم کنید. روی نماد سازمان‌دهنده  کلیک کنید تا کتابخانه طرح‌بندی باز شود. در برگه صفحات، عبارت “سازمان کامپیوتری” را تایپ کنید. صفحه Administrations را انتخاب کنید و دکمه Supplement را فشار دهید تا در Supervisor Elementor باز شود. قسمت‌های موضوع را بسازید.

elementor

با فرض اینکه در هر نقطه ای دیده اید، اکثر موضوعات وردپرس شامل بخش‌های همراه است:

 1. سرتیتر
 2. پاورقی
 3. 404 صفحه
 4. طرح بندی تک پست

چند موضوع می‌توانند دارای چند بخش مختلف باشند، مشروط به پیچیدگی موضوع. مولفه توسعه دهنده موضوع المنتور به شما امکان می‌دهد قطعات فوق را بسازید و ما آنها را در وب‌سایتی که در حال ساخت هستیم می‌سازیم. به همین ترتیب، ما نیز یک قالب پست انفرادی و یک پنجره بازشو ایجاد خواهیم کرد.

– سرتیتر

 1. برای قرار دادن لوگوی سایت و منوی اصلی از هدر استفاده می‌کنیم. قبل از شروع ساخت هدر، ابتدا می‌خواهید یک منو بسازید. برای انجام این کار، به Appearances -> Menu بروید. برای ایجاد منوی دیگر، روی ایجاد یک منوی دیگر وصل کنید.
 2. به منوی جدید خود یک نام بدهید و روی دکمه Make Menu ضربه بزنید.
 3. موارد را به منوی خود در قسمت افزودن آیتم‌های منو اضافه کنید. می‌توانید صفحات، پست‌ها، طبقه‌بندی‌ها یا URL های سفارشی را به منوی خود اضافه کنید. برای افزودن چیزهایی به منوی خود، اساساً مواردی را که باید اضافه کنید علامت بزنید و روی دکمه افزودن به منو ضربه بزنید. صفحاتی را که قبلا ساخته‌اید اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که برای ذخیره منوی جدید خود، روی دکمه Save Menu ضربه بزنید.
 4. پس از اتمام ساخت منو، به Formats – > Subject Developer بروید. در صفحه Subject Developer، روی تب Header در سمت چپ کلیک کنید و دکمه Add New را فشار دهید تا سرصفحه دیگری ایجاد کنید.
 5. در زیر تب Blocks در پنجره کتابخانه قالب، “سازمان کامپیوتری” را در کادر درخواست تایپ کنید تا سربرگ واحد طرح‌بندی Advanced Office را پیدا کنید. روی دکمه Supplement کلیک کنید تا در Supervisor Elementor باز شود.
 6. لوگوی پیش فرض سایت را با لوگوی سایت خود تغییر دهید. برای انجام این کار، روی ابزارک تصویر کلیک کنید تا آن را به حالت تغییر تبدیل کند. لوگوی خود را با ضربه زدن روی انتخابگر تصویر در صفحه سمت چپ منتقل کنید.
 7. سپس، منوی پیش فرض را با منوی که اخیرا ساخته‌اید جایگزین کنید. برای انجام این کار، روی ابزار Nav Menu کلیک کنید تا آن را به حالت تغییر تبدیل کنید. منوی خود را از منوی کشویی در قسمت Menu در سمت چپ انتخاب کنید.
 8. اگر تمایلی به پاک کردن شماره تلفن در هدر دارید، اساساً راست کلیک کرده و Erase را انتخاب کنید.
 9. برای توزیع هدر خود، روی دکمه Distribute در سمت پایه روی صفحه ارسال شده کلیک کنید. برای تنظیم شرایط ویترین به شما نزدیک می‌شود. فقط دکمه ADD CONDITION را فشار دهید تا شرایط ارائه را تنظیم کنید.

قرار دادن لوگوی سایت در هدر اصلی

به طور طبیعی، قالب هدر شما در کل وب‌سایت اعمال می‌شود. اگر فکر می‌کنید طرح هدر شما باید در کل وب‌سایت اعمال شود، می‌توانید اساساً روی دکمه SAVE و CLOSE ضربه بزنید. از سوی دیگر، در صورتی که فکر می‌کنید سرصفحه شما باید روی صفحه(ها) یا پست(های) خاص اعمال شود، قبل از ضربه زدن روی صفحه(ها) یا پست(ها) از منوی کشویی انتخاب کنید. دکمه ذخیره و بستن را بزنید.

– پاورقی

 1. همانند هدر، می‌توانید به Layouts -> Subject Developer بروید تا فوتر را بسازید. به برگه Footer در سمت چپ بروید و دکمه Add New را فشار دهید تا فوتر دیگری ایجاد کنید.
 2. در زیر برگه بلوک‌ها در پنجره کتابخانه قالب، “سازمان کامپیوتری” را در کادر پیگیری تایپ کنید تا پاورقی بسته طرح بندی Advanced Office را پیدا کنید. روی دکمه Add کلیک کنید تا آن را در Elementor proofreader باز کنید.
 3. در صورتی که فرمت فوتر را ردیابی نکردید، ماوس خود را تا پایه نگاه کنید. پاورقی بسته طرح‌بندی سازمان رایانه‌ای شامل آرم سایت، ساختار عضویت ایمیل و نمادهای سرگرمی مبتنی بر وب است.
 4. همانطور که در طرح هدر بالا انجام دادید، لوگوی پیش فرض سایت را جایگزین کنید. سپس آدرس نمادهای سرگرمی مجازی را تغییر دهید. برای انجام این کار، روی اسبابک Symbol Rundown کلیک کنید تا آن را به حالت تغییر تبدیل کنید. URL هر مرحله سرگرمی مبتنی بر وب را در تابلوی سمت چپ وارد کنید.
 5. ابزار Structure را کلیک کنید تا آن را به حالت تغییر تبدیل کنید و تنظیمات را طراحی کنید. Elementor از ترکیب با چند مدیریت نمایش ایمیل، از جمله Mailchimp، MailerLite و GetResponse پشتیبانی می‌کند. می‌توانید از این پست برای بررسی بیشتر در مورد نحوه ترکیب المنتور با ابزار تبلیغاتی ایمیل استفاده کنید.
 6. روی دکمه توزیع کلیک کنید تا قالب پاورقی خود را توزیع کنید و دکمه ADD CONDITION را فشار دهید تا شرایط ویترین را تنظیم کنید. همانند هدر، قالب پاورقی شما نیز به طور طبیعی در کل سایت اعمال خواهد شد. برای اعمال قالب پاورقی خود در صفحه(ها) یا پست(ها) خاص، صفحه(ها) یا (پست ها) را از منوی کشویی انتخاب کنید و روی دکمه ذخیره و توزیع کلیک کنید.

– 404 صفحه

برای ایجاد صفحه 404، به Formats – > Subject Manufacturer بروید. در صفحه Subject Manufacturer، به تب Mistake 404 در برد سمت چپ بروید و دکمه Add New را فشار دهید. روی دکمه توزیع کلیک کنید و شرایط ویترین را تنظیم کنید. سعی کنید صفحه 404 را انتخاب کنید و دکمه ذخیره و توزیع را فشار دهید. این هم از طراحی سایت با المنتور در صفحه 404!

– فرمت تک پست

برای ایجاد طرح بندی پست تک به Formats – > Subject Developer بروید. در صفحه Subject Developer، به برگه Single Post در سمت چپ بروید و دکمه Add New را فشار دهید. در زیر برگه بلوک‌ها در پنجره کتابخانه قالب، “سازمان پیشرفته” را در کادر درخواست تایپ کنید تا طرح بندی تک پست بسته طرح‌بندی دفتر کامپیوتری را پیدا کنید. برای باز کردن در Elementor proofreader روی دکمه Supplement کلیک کنید.

روی دکمه توزیع کلیک کنید و شرایط ویترین را تنظیم کنید؛ البته این طرح برای کل وب‌سایت اعمال خواهد شد. این نیز به این معنی است که هر بار که یک ورودی وبلاگ دیگر را می‌نویسید، مدخل وبلاگ جدید با این طرح پست پست می‌شود. در صورتی که برای توضیحی خاص، باید طرح‌بندی پست تک را برای یک کلاس خاص اعمال کنید. اساساً کلاس را از منوی کشویی قبل از ضربه زدن روی دکمه SAVE و CLOSE انتخاب کنید. طراحی سایت با المنتور برای فرمت تک پست را نیز آموزش دیدید اکنون سراغ صفحه اخبار می‌رویم.

– صفحه اخبار

ما از صفحه اخبار برای نمایش جدیدترین مطالب وبلاگ در وب سایت شما استفاده خواهیم کرد. شما می‌توانید هر نامی را برای این صفحه در نظر بگیرید که نیاز دارید. برای مثال “وبلاگ”. برای ایجاد این صفحه، به Formats – > Subject Manufacturer بروید. به برگه Document در برد سمت چپ بروید و دکمه Add New را فشار دهید.

ساخت صفحه اصلی سایت با المنتور

در برگه بلوک‌ها، «سازمان رایانه‌ای» را در جعبه شکار تایپ کنید تا صفحه سند بسته قالب Advanced Office را پیدا کنید. دکمه Addition را کلیک کنید تا در Supervisor Elementor باز شود. در برگه بلوک‌ها، «سازمان پیشرفته» را در کادر شکار تایپ کنید تا صفحه سند واحد فرمت دفتر کامپیوتری را پیدا کنید. روی دکمه Supplement کلیک کنید تا در Elementor manager باز شود. روی دکمه توزیع کلیک کنید و شرایط ویترین را تنظیم کنید. شما با تنظیم شرایط ارائه، روی انواع وقایع که در این صفحه نشان داده می شوند، کنترل دارید.

به عنوان مثال، برای نشان دادن فایل پست‌ها به هیچ‌کس، می‌توانید شرط ارائه را روی Posts Chronicle تنظیم کنید. همچنین روی دکمه SAVE و CLOSE کلیک کنید. ساختن صفحه اخبار در  مقاله طراحی سایت با المنتور  به اتمام رسید اکنون سراغ پاپ آپ ها می‌رویم.

– پاپ آپ

در صورتی که متوجه شدید، هر قالب صفحه از واحد طرح‌بندی سازمان پیشرفته دارای یک نماد پاکت در گوشه سمت چپ پایه است. این نماد برای نشان دادن پنجره بازشو واحد طرح‌بندی استفاده می‌شود. انتظار می‌رود که پنجره بازشو اطلاعات مشتریان احتمالی شما را جمع‌آوری کند. در صورتی که نیازی به زحمت این پنجره بازشو نداشته باشید، اساساً می‌توانید نماد پاکت را در هر طرح‌بندی صفحه پاک کنید.

متناوبا، اگر نیاز به استفاده از پنجره بازشو دارید، می توانید ابتدا پنجره بازشو را ایجاد کنید.

پاپ آپ

برای انجام این کار، به Formats – > Popups بروید. روی دکمه افزودن جدید کلیک کنید، به پنجره خود یک نام بدهید و روی دکمه Make Format ضربه بزنید. در برگه پنجره‌های بازشو، «سازمان رایانه‌ای» را در جعبه شکار تایپ کنید تا قالب بازشو بسته طرح‌بندی Advanced Office را پیدا کنید. روی دکمه Add کلیک کنید تا در Elementor manager باز شود. روی دکمه توزیع کلیک کنید. در پنجره ظاهراً، روی دکمه Following کلیک کنید تا ماشه تنظیم شود. ما از تریگر روی کلیک برای نشان دادن پنجره بازشو استفاده می کنیم، بنابراین گزینه On click را روشن کرده و ذخیره و بستن را فشار دهید.

مدیریت المنتور

پنجره بازشو شما آماده استفاده است. سپس، یکی از صفحاتی را که ساخته‌اید (صفحه فرود، صفحه درباره، صفحه تماس، صفحه مدیریت یا صفحه مشتریان) با Elementor تغییر دهید و روی نماد پاکت کلیک کنید تا به حالت تغییر تبدیل شود. روی نماد آچار در قسمت Connection کلیک کنید و پنجره‌ای را که اخیراً ایجاد کرده‌اید انتخاب کنید. صفحه را به‌روز کنید. ابزارها را در صفحات مختلف جایی که باید پنجره بازشو را در آن نشان دهید دوباره تکرار کنید.

تبریک می‌گویم! شما به تازگی وب‌سایت خود را ساخته‌اید. شما می‌توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام لیدی تارگت از به‌روز ترین اخبار آگاه شوید. امیدواریم از  مقاله طراحی سایت با المنتور لذت برده باشید.

سوالات متداول

کاربرد المنتور چیست؟

از المنتور برای طراحی قالب های وبسایت استفاده می‌کنند تنها با کشیدن و رها کردن ویجت ها از آن‌ها استفاده می شوند. برای کار با المنتور هیچ پیش نیاز خاصی از برنامه نویسی لازم نیست و هر شخص علاقه مندی می تواند از المنتور برای طراحی وبسایت استفاده کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن