کسب درآمد کلیکی از تبلیغات

کسب درآمد کلیکی از تبلیغات+راهکارهایی که باید بدانید

کسب درآمد کلیکی از تبلیغات  یکی از راه های محبوب کاربران اینترنت برای کسب درآمد آنلاین است. در این روش کاربران با کلیک بر روی تبلیغات مختلف و مشاهده آنها مبلغ کمی را دریافت می‌کنند. این کار به مهارت خاصی نیاز ندارد و یکی از ساده‌ترین و پاره‌وقت ترین راه های کسب درآمد کلیکی محسوب می‌شود. در این مقاله در وبلاگ بانوی هدف در مورد کسب درآمد کلیکی از طریق کلیک بر روی تبلیغات و مزایا و معایب آنها می‌خوانید و با بهره‌گیری از وب سایت‌های معتبر PTC آشنا می‌شوید.

 

سایت کلیکی(ptc) چیست؟

سایت‌های کسب درآمد کلیکی ( Pay to click (PTC سایت‌هایی هستند که برای مشاهده تبلیغات یا انجام پروژه‌های کوچک به شما پول می‌دهند. در واقع شما عضو سایت می‌شوید و تبلیغات سایت را مشاهده می‌کنید یا کارهای دیگری مانند شرکت در نظرسنجی ها و دریافت پول انجام می‌دهید.

 

تبلیغات کلیکی

 

 

 

سایت های کلیکی چگونه کارمی‌کنند؟

کسب درآمد کلیکی از ساده‌ترین ولی در عین حال تخصصی‌ترین کارهای سایت‌های کسب درآمد کلیکی (Ptc) ابتدا سعی می‌کنند در گوگل رتبه و ارتقا پیدا کنند، سپس برای قرار دادن تبلیغات برای سایت‌هایی که می‌خواهند رتبه بندی شوند، هزینه زیادی پرداخت می‌کنند.

به عنوان یک کاربر، شما مسئول کلیک بر روی تبلیغات، بازدید از صفحه فرود و انجام کارهایی مانند ثبت نام یا ثبت ایمیل هستید تا صفحه فرود شما بتواند رتبه بندی، رتبه بندی و در گوگل ظاهر شود. در نهایت به ازای هر کلیک پولی دریافت می‌کنید.

با کلیک روی تبلیغات درآمد کسب کنید

“Paid To Click | PTC”( کسب درآمد کلیکی )یکی از راه‌های کسب درآمد اینترنتی از طریق مشاهده تبلیغات و شرکت در نظرسنجی است. در این نوع بازاریابی، سایت های PTC به عنوان رابط بین تبلیغ کنندگان و کاربران عمل می‌کنند. در واقع، تبلیغ‌کنندگانی که می‌خواهند ترافیک بیشتری جذب کنند، از سایت‌های PTC برای جذب بازدیدکنندگان جدید کمک می‌گیرند. بازدیدکنندگان همچنین برای هر تبلیغی که نمایش داده می‌شود، مقدار کمی پول به حساب بانکی، حساب پی پال یا کیف پول ارزهای دیجیتال خود دریافت می‌کنند.

عضویت در سایت‌های PTC و کسب درآمد کلیکی از طریق آنها نیاز به ابزار و مهارت خاصی ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک رایانه شخصی یا لپ تاپ، دسترسی به حساب ایمیل، حساب شخصی برای دریافت درآمد تبلیغاتی در سایت‌هایی مانند PayPal یا Payza یا کیف پول ارزدیجیتال و اتصال به اینترنت داشته باشید.

کسب درآمد کلیکی  یکی از راه‌های کسب درآمد کلیکی در شبکه جهانی وب است که اساس آن تبلیغات است. در درآمدزایی از کلیک، هدف اصلی جذب مخاطب برای تبلیغات مختلف است. افرادی که می‌خواهند با کلیک بر روی تبلیغات درآمد کسب کنند می‌توانند از دو طریق کسب درآمد کلیکی کنند. اگر هم نمی دانید تبلیغات کلیکی چیست پس اول این مقاله را بخوانید.

کسب درآمد از ppc

نام‌های دیگر برای ppc، با مشاهده تبلیغات کسب درآمد کلیکی از تبلیغات یا با مشاهده تبلیغات درآمد کسب کنید. کسب درآمد کلیکی از تبلیغات ppc رایج‌ترین روش موجود در وب است. این روش به کاربران این امکان را می‌دهد که برای هر بازدید از یک وب‌سایت پولی دریافت کنند و زمان مشخصی را برای تبلیغی که دوست دارند صرف کنند. این هزینه بسیار کمی است و اگر می‌خواهید از آن درآمد کسب کنید، زمان زیادی را صرف آن کنید.

هزینه پرداختی برای هر بازدید و کلیک در نهایت می‌تواند چند ریال باشد. از این رو نمی‌توانید این روش را به عنوان درآمد مناسب در نظر بگیرید.

گاهی اوقات بعضی جاها سعی می‌کنند از این طریق تغییر ایجاد کنند. به عنوان مثال، کاربران تشویق می‌شوند تا روی یک پیوند کلیک کنند و سپس برای تبلیغاتی که آن افراد روی آن کلیک می‌کنند، (کسب درآمد کلیکی ) پاداش دریافت می‌کنند. البته لازم به ذکر است که تبلیغات گوگل ادز در بانوی هدف به حرفه ای ترین حالت ممکن انجام می شود پس حتما زنگ بزنید.

 

 

کسب درآمد از تبلیغات ppc

 

کسب درآمد از ptc

در روش ptc نحوه کار کمی متفاوت است. به این ترتیب کاربر نیازی به کلیک و مشاهده تبلیغات مختلف ندارد.  کاربر با استفاده از مخاطبان سایت یا وبلاگ خود و قرار دادن تبلیغات در سایت کسب درآمد کلیکی می‌کند. به عنوان مثال، تصور کنید یک وب سایت سرگرمی با میانگین 200 بازدید در روز دارید. وقتی تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی را در سایت خود قرار می‌دهید، به ازای هر کلیک روی این بنرها کسب درآمد کلیکی خواهید کرد.

اگر سایت شما بازدید کننده خارجی دارد و می‌توانید مخاطبان خارجی را جذب کنید، به دلیل قیمت بالای دلاری می‌توانید درآمد بسیار خوبی کسب کنید. درآمد حاصل از این روش با استفاده از سایت‌های ایرانی نیز نسبتا راحت و قابل اعتماد است.

 

کسب درآمد کلیکی از گوگل

 

بررسی کسب درآمد از روش ppc

اگر به فکر کسب درآمد کلیکی با روش ppc هستید، باید بدانید که هزینه های این فعالیت بسیار پایین است. به خصوص اگر می‌خواهید با وب‌سایت‌های ایرانی کار کنید زیرا مبلغی که برای هر نمایش تجارت ایرانی می‌توانید دریافت کنید 10 تومان است و تعداد بازدید محدود است.

اگر دوست دارید از سایت‌های خارجی پول بگیرید و روی آنها کار کنید، درآمد شما بسیار بیشتر از درآمد قبلی خواهد بود. البته تفاوت این مبالغ مهم نیست اما مشکلی که در این مورد برای شما پیش می‌آید مشکل برداشت درآمد است. با توجه به تحریم ها، باید پول الکترونیکی و کیف پول بسازید. اکثر مردم به دلیل سختی این بخش از مشکل نگران درآمد PPC نیستند.

مشکل دیگری که در همکاری با سایت‌های خارجی با آن مواجه هستید بحث امنیت است. در طول سال‌ها، در حالی که وب‌سایت‌های خارجی مشغول جذب بازدیدکننده و ارائه تبلیغات کلیکی بودند، بسیاری از آنها در میانه راه ناگهان تجارت خود را متوقف کردند و هیچ مسئولیتی در قبال پولی که باقی مانده بودند نداشتند .

بررسی کسب درآمد از روش ptc

بهترین روش پیشنهادی برای آموزش کسب درآمد از تبلیغات کلیکی ، پرداخت با روش PTC است. اولین مزیت این روش این است که کسب و کار شما دردست خودتان است، خودتان کار می‌کنید و وقت و هزینه خود را خرج می‌کنید، همچنین به رشد کسب و کارتان کمک می‌کنید.

درآمد این شغل در ابتدا بسیار کم است، اما اگر به زودی شروع به جذب بیننده کنید، می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید.

اگر سایت یا وبلاگ خود را به زبان انگلیسی راه اندازی می‌کنید و می‌توانید مخاطبان انگلیسی را به سایت خود جذب کنید، درآمدی که از این طریق به دست می‌آورید واقعا درآمد خوبی است. در این صورت، شما با Google AdSense شریک هستید و درآمد دلاری واقعاً درآمد غنی است؛ اما مشکل این روش این است که گوگل ادسنس و بسیاری از سایت‌های تبلیغاتی خارجی برای پرداخت درآمد شما از چک دلاری استفاده می‌کنند و هیچ راهی برای نقد این چک ها در ایران وجود ندارد.

اگر فردی در کشور دیگری دارید که بتواند آن چک‌ها را برای شما نقد کند، مشکل شما حل شده است.

در نهایت، اگر حوصله کشیدن زیرمجموعه ها و به دست آوردن کیف پول نقد را ندارید، یا اگر با مشکلات تحریم و اجتناب مواجه نیستید، به جای استفاده از روش های سخت مانند کسب درآمد از کلیک، کسب درآمد از اینستاگرام را توصیه می کنیم. اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان است که متاسفانه در ایران از ظرفیت درآمدزایی آن کم استفاده می‌شود.

مزایای کسب درآمد با کلیک روی تبلیغات

استفاده از سایت های PTC و کسب درآمد از طریق کلیک بر روی تبلیغات مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می‌توان به سهولت استفاده از سایت های PTC، امکان تعویض تبلیغات در هر دسکتاپ برای کلیک روی سایت های تبلیغاتی و کسب درآمد کلیکی سریع اشاره کرد. در لیست زیر برخی از مزایای کسب درآمد با کلیک بر روی تبلیغات را شرح می‌دهیم.

تقریباً هر کسب و کاری در هر صنعتی می تواند از سایت‌های PTC برای تبلیغات خود استفاده کند. کسب و کارها به دلایل مختلفی از جمله افزایش تعداد کاربران، افزایش تعداد ثبت نام، افزایش فروش، ارتباط با مخاطبان و یافتن مشتریان جدید از خدمات تبلیغات وب سایت PTC استفاده می‌کنند.

کاربران می‌توانند با کلیک بر روی تبلیغات بدون هیچ مهارت یا ابزار خاصی به کسب درآمد آنلاین بپردازند. کلیک کردن بر روی تبلیغات و مشاهده آنها یکی از مهم ترین فعالیت های کاربران وب سایت PTC برای کسب درآمد کلیکی است. اما این روزها شرکت های PTC گزینه های دیگری را نیز برای جلب رضایت کاربران از روش های کسب درآمد کلیکی اضافه کرده اند. بنابراین کاربران می توانند با عضویت در این وب سایت راه مناسبی را برای کسب درآمد کلیکی خود انتخاب کنند.

از وب سایت های PTC می توان برای کشف منابع محتوای جالب استفاده کرد. هنگامی که کاربران بر روی تبلیغات این وب سایت ها کلیک می کنند، می توانند منابع مفید، محصولات جدید و موثر، راه حل هایی برای مشکلات خود یا هر محتوای جالب دیگری بر اساس علاقه و سلیقه خود پیدا کنند.

کسب درآمد از طریق کلیک بر روی تبلیغات یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد آنلاین است. کاربران وب سایت PTC می توانند در چند ثانیه با مشاهده تبلیغات شرکت های مختلف درآمد کسب کنند، اما نه چندان. اکثر این سایت ها نیازی به سرمایه گذاری اولیه یا پرداخت حق عضویت از کاربران ندارند.

معایب کسب درآمد با کلیک روی تبلیغات

همانطور که گفتیم استفاده از روش PTC برای کسب درآمد کلیکی مزایای زیادی دارد اما این روش کسب درآمد کلیکی معایبی نیز دارد. مهم ترین معایب کسب درآمد کلیکی بر روی تبلیغات وجود وب سایت های متقلب در دامنه PTC و درآمد کم از این روش است.

در زمینه PTC سایت های کلاهبرداری زیادی وجود دارد و باید در انتخاب پلتفرم فعالیت کلیکی بسیار دقت کنید تا متضرر شوید.

معمولا درآمد از وب سایت های PTC بسیار کم است. می توان گفت تقریبا 95 درصد از کاربران PTC با کلیک روی تبلیغات درآمد چندانی کسب نمی‌کنند

راه های کسب درآمد با کلیک روی تبلیغات

پیش از این، کاربران می توانستند از طریق وب سایت PTC تنها با کلیک بر روی یک تبلیغ، درآمد کسب کنند. اما این روزها راه های زیادی برای کسب درآمد کلیکی از طریق وب سایت PTC وجود دارد. این روش ها شامل کلیک بر روی تبلیغات، تماشای فیلم های تبلیغاتی، شرکت در نظرسنجی، دانلود و نصب اپلیکیشن، ثبت نام در وب سایت های مختلف و انجام بازی های آنلاین می باشد.
در زیر برخی از مهم ترین راه های کسب درآمد کلیکی از تبلیغات را ارائه خواهیم داد. برای آشنایی بیشتر با روش های مختلف کسب درآمد کلیکی از طریق سایت های PTC، مطالعه مقاله کسب درآمد با مشاهده تبلیغات + ۷ راه معرفی را به شما توصیه می کنیم.

 

راه های کسب درآمد با کلیک روی تبلیغات

 

مشاهده تبلیغات

همانطور که گفتیم در وب سایت های PTC می توانید با کلیک و مشاهده تبلیغات درآمد کسب کنید. در بیشتر موارد، تبلیغات روزانه در حساب شما به روز می شوند.

گاهی اوقات ممکن است وب سایت ها از شما بخواهند پس از کلیک بر روی یک تبلیغ، یک عکس ساده را ویرایش کنید یا به یک سوال پاسخ دهید. پس از باز کردن آگهی، باید در صفحه آگهی بمانید تا زمانی که شمارش معکوس تایمر آگهی تمام شود. مدت زمان لازم برای مشاهده یک آگهی بین 3 تا 30 ثانیه متغیر است و بستگی به مبلغ پرداختی برای آن آگهی دارد. اکنون که به حداقل مبلغ برداشت رسیده اید، می توانید درآمد کاری از سایت کسب کنید.

در نظرسنجی شرکت کنید

نظرسنجی یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد کلیکی با وب سایت های PTC است. این کار نیاز به تجربه و تخصص خاصی ندارد و تنها برای دریافت بازخورد از کاربران اینترنتی در موضوعات مختلف انجام می شود. این نظرسنجی ها بر اساس ویژگی های شخصی مصرف کنندگان مانند جنسیت، گروه سنی، شغل، متوسط ​​درآمد یا محل سکونت طراحی شده اند و تنها مصرف کنندگان با ویژگی های خاص می توانند در هر نظرسنجی شرکت کنند.

مبلغ ارائه شده توسط وب سایت ها برای کسب درآمد کلیکی با کلیک بر روی نظرسنجی ها نیز متفاوت است و به معیارهای مختلفی بستگی دارد. این معیارها شامل طول پرسشنامه، زمان لازم برای تکمیل پرسشنامه و مخاطبان مورد نظر پرسشنامه است.

برنامه‌های ارجاعی

برنامه های ارجاع یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد کلیکی در وب سایت های PTC هستند. با استفاده از این گزینه می توانید کاربران جدید را به هر وب سایت PTC به انتخاب خود معرفی کنید و برای هر ارجاع کمیسیون دریافت کنید. بنابراین شما به ازای هر شخصی که به وب سایت مورد نظر مراجعه می کنید پاداش دریافت می کنید و همچنین درصدی از درآمد آن افراد را به عنوان پورسانت دریافت می کنید. مبلغ کمیسیون برای برنامه های ارجاع در وب سایت های PTC به طور متوسط ​​ده درصد درآمد هر فرد مراجعه کننده است.

فعالیت های ارائه شده توسط سایت را انجام دهید

سایت های PTC اغلب فعالیت های مختلفی را برای کسب درآمد کلیکی به کاربران Offerwall ارائه می دهند. اصولا کاربر برای هر فعالیت تعدادی سکه یا امتیاز دریافت می کند و پس از کسب تعداد مشخصی از این امتیازها، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می شود. برخی از فعالیت هایی که معمولا در سایت های PTC ارائه می شود به شرح زیر است.

  • اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید
  • فیلم ببینید
  • ثبت نام در سایت های مختلف
  • در نظرسنجی ها شرکت کنید
  • بازی کردن

تبلیغات ppc چیست

سایت های کلیکی جعلی

علیرغم توضیحاتی که در مورد قانونی بودن خدمات داده ایم، لازم به تاکید است که هنوز سرویس های کلیکی جعلی وجود دارد که ما آنها را به عنوان سایت های کلاهبرداری یا کلاهبردار می شناسیم. اینها سایت هایی هستند که روند کاری خود را به گونه ای انجام می دهند که کاربر با دور زدن مشتری و فریب دادن او پس از انجام کار، پولی به دست نمی آورد.

سایت های کلاهبرداری کلیکی به طور عمده به دو دسته تقسیم می شوند

وب سایت های معتبری که به هر دلیلی برای کاربران مشکل ایجاد می کنند و مجبور به تعطیلی می شوند (اینها بیشتر سایت هایی هستند که هک شده اند یا حساب های مالی آنها مسدود شده است). سایت های کلاهبرداری واقعی که در آن کاربران هرگز درآمد خود را دریافت نمی کنند و هرگز قصد پرداخت ندارند.

برای جلوگیری از ورود به این سایت های کلاهبرداری، بهتر است ابتدا به وب سایت ها یا خدماتی مراجعه کنید که به کاربران کمک می کنند ایمنی سایت های کلیکی را ارزیابی کنند و از فعال بودن سایت کلیکی اطمینان حاصل کنند. اما در کل بهتر است مراقب آن دسته از سایت های کلیکی باشید که درآمد زیادی به شما ارائه می دهند یا مجوزهای عجیب و غریب و ارقام نجومی را به شما نشان می دهند و در صورت امکان از آنها دوری کنید.

مشخصات و شرایط مربوط به سایت های کلیکی

هر سایت کلیکی دستورالعمل های فنی خود را دارد، اما دستورالعمل های کلی را می توان برای همه سایت های کلیکی PTC ترسیم کرد.

تبلیغات  (Ads) : تبلیغات متعددی وجود دارد که در هر سایت می‌توانید آنها را مشاهده کنید که معمولا بیشتر از یک دقیقه طول نمی کشد.

ارجاعات (Refferals) : هر سایتی می تواند شبکه ای از دوستان ایجاد کند تا بتوانید سود خود را از سایت افزایش دهید.

Payout(پرداخت) : قبل از اینکه بتوانید درخواست بازپرداخت یا برداشت کنید، مقدار پولی که در حساب کاربری خود به دست آورده اید باید از این مقدار بیشتر باشد. به عنوان مثال، سایت ممکن است 5 دلار به عنوان حداقل مبلغ برداشت دریافت کند. در این صورت اگر تا الان پول شما به سه دلار برسد، نمی‌توانید پول و پول را بردارید.

سیستم ارجاع چیست و چرا برای سایت های کلیکی مهم است

سایت های کلیکی فعالیت های تبلیغاتی خود را بر اساس سرویس «بازاریابی توصیه شده» که مشابه بازاریابی دهان به دهان اما به صورت دیجیتالی است، قرار می‌دهند. به این ترتیب اگر کاربرانی که روی یک سایت کلیک می کنند، افراد دیگری را برای کار در آن سایت معرفی کنند و آن افراد نیز در همان سایت شروع به کار کنند و درآمدزایی داشته باشند، کاربران ارجاعی درآمد مازادی دریافت خواهند کرد.

سایت های کلیکی معمولاً مبلغی معادل 20 درصد از میزان درآمد کاربران مهمان (کاربران دعوت شده توسط سایر کاربران) را به درآمد کاربران دعوت کننده اضافه می کنند. یعنی اگر فرض بر این باشد که کاربر A کاربر B را به استفاده از سرویس دعوت کند و کاربر B روزانه 1 یورو درآمد داشته باشد، کاربر A علاوه بر درآمد معمولی خود 

0.20 یورو نیز به عنوان پاداش دریافت می کند. باید تاکید کنیم که درصد پاداش اضافی برای معرفی از کاربر B کسر نمی شود، بلکه به عنوان پاداش اضافی برای فعالیت کاربر A در بازاریابی به او تعلق می گیرد.

 

کلیک کنید و پول دریافت کنید

 یکی از ساده ترین راه ها برای شروع کسب درآمد کلیکی بر روی وب سایت ها است. فقط روی لینک تبلیغی که به شما نشان می‌دهند کلیک کنید و حدود 20-30 ثانیه تماشا کنید و پول خود را بگیرید.اکنون سایت های زیادی وجود دارند که به ازای هر کلیک به شما پول پرداخت می‌کنند،بنابراین عاقلانه است که محبوب ترین و شناخته شده ترین سایت ها را انتخاب کنید که ما در اینجا تعدادی از آنها را برای شما فهرست کرده ایم:

  • ySense
  • NEOBUX
  • InboxDollar
  • Scarlet-Clicks
  • Ojooo

درآمد اینترنتی از سایت های کلیکی، افسانه یا واقعیت؟

امروزه سایت های کسب درآمد کلیکی زیادی وجود دارند که  مشاهده تبلیغات را می‌دهند اگرچه مبلغ پرداختی به کاربران متفاوت است و به اندازه شغل ثابت نخواهد بود، اما با توجه به نرخ ارز فعلی ایران، همان مبلغی که در خارج از کشور ناچیز  است ممکن است منصفانه باشد. برخی از ایرانیان.مشکل این سایت ها این است که شهروندان ایرانی در برخی از دسترسی ها به این سایت ها و عدم دریافت درآمد خود دارای محدودیت و مشکل هستند. این مشکل را می توان با استفاده از خدمات ایران برای برداشت ارز حل کرد، اما برخی از معتبرترین سایت های کلیکی دنیا فقط در اختیار شهروندان برخی از کشورها هستند که کار را کمی سخت می کند.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر درمورد بازاریابی کلیکی ppc یا کسب در آمد کلیکی ptc  با مشاورین ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف همراه باشید ، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از تخفیف ها و پکیج های فوق العاده اینستاگرام مارا دنبال کنید.

سئوالات کلیدی مقاله کسب درآمد کلیکی از تبلیغات 

آیا درآمد اینترنتی با کلیک، واقعی و قانونی است؟

بله. وب‌سایت‌هایی که تبلیغات کلیکی دارند، 100% واقعی هستند. این سایت ها به عنوان روشی قانونی برای کسب درآمد شناخته می شوند

چه میزان زمان برای موفقیت در کسب درآمد کلیکی نیاز است؟

با عضویت در سایت های کسب درآمد کلیکی، به محض شروع کسب و کار خود شروع به کسب درآمد می کنید. اما برای موفقیت در این مسیر، باید تبلیغات مناسب و معرفی مستقیم را شناسایی کنید. برای هر اقدام کوچکی که این افراد انجام می دهند، سایت ها به شما پورسانت می پردازند (با درصدهای متفاوت).

سایت‌های کسب درآمد کلیکی (PTC) چه هستند؟

سایت های ( Pay to click (PTC سایت هایی هستند که برای مشاهده تبلیغات یا انجام پروژه های کوچک به شما پول می دهند. در واقع شما عضو سایت می شوید و تبلیغات سایت را مشاهده می کنید یا کارهای دیگری مانند شرکت در نظرسنجی ها و پول دریافت می کنید .

تکنیک های کسب درآمد میلیونی از سایتهای کلیکی چیست؟

میزان درآمد شما با میزان فعالیت شما در این زمینه ارتباط مستقیم دارد. سایت ها معمولاً برای هر کلیک حدود 1 تا 2 سنت پرداخت می کنند. انتخاب تبلیغ مناسب نیز به شما کمک می کند تا کلیک های بهتری داشته باشید. 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن