آموزش افزایش بازدید سایت

چگونه با آموزش افزایش بازدید سایت آپدیت 2022 فروش خود را چند برابر کنیم

با یک مقاله‌ای دیگر از آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف در خدمت شما هستیم

آموزش افزایش بازدید سایت یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین کارهایی می‌باشد که مدیران سایت باید آن را جدی بگیرند و برای آن حتماً برنامه‌ریزی مناسبی انجام دهند.

فرقی نخواهد کرد که در چه حوزه‌ای فعال می‌باشید اگر دارای یک وب‌سایت دارید ناگزیرید هستید افزایش بازدید سایت خودتان یکسری از روش‌هایی را که قبلا مورد آزمایش انجام داده‌اید را دوباره به انجام برسانید تا شما هم مانند سایت‌های بزرگ ترافیک مناسبی برخوردار شوید و به طبع آن محصولات و خدماتتان بهتر و بیشتر در معرض دید قرار بگیرد.

از دلایل اصلی شکست بسیاری از سایت‌ها در همان سال‌های ابتدای فعالیت می‌توان به مشکل در عدم توانایی افزایش بازدید سایت اشاره کرد.

در ادامه به ۱۰ روش مهم و اصلی برای آموزش افزایش بازدید سایت خواهیم پرداخت که هم در وردپرس هم انواع دیگر کاربرد دارد. عمده آن‌ها سبب افزایش بازدید ‌سایت به صورت رایگان خواهند بود.

جلسه آموزش سئو امروز رو با ۱۸ تکنیک کاملاً کاربردی برای افزایش دادن ترافیک و بازدید سایت شروع خواهیم کرد، اگر این ۱۸ روش را به‌طور کامل و دقیق بر روی وب‌سایت خود انجام دهید مطمئن باشید با ورودی گوگل فراوانی به سایتتان شما متحیر خواهید شد.

توجه: تمامی روش هایی که آموزش داده می‌شود در ادامه اجزای مهم و جدایی ناپذیر سئو می‌باشند. ضمنا در این مقاله می‌توانید تمام نکات مربوط به رتبه سایت خود را مطالعه کنید.

چگونه با آموزش افزایش بازدید سایت آپدیت 2022 فروش خود را چند برابر کنیم

۱۸ تکنیک آموزش افزایش بازدید سایت

در ادامه آموزش افزایش بازدید سایت به ۱۸ تکنیک کاملا کاربردی برای افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل می‌پردازیم که در صورت اجرا به طور کامل به شما این توانایی را می‌دهند که رتبه سایت شما را به طرز شگفت انگیزی ارتقا یابد و میزان ترافیک و فروش شما را نیز تا ۲۰۰ برابر بالا ببرند؛ البته این موضوع مستلزم اجرای دقیق و درست تمام مباحثی ایت که تحت عنوتن آموزش افزایش بازدید سایت به شما آموزش می‌دهیم.

۱-نوشتن مقالات پربازدید- آموزش افزایش بازدید سایت

یکی از روش‌های رایگان و مهم در ساخت ترافیک و افزایش بازدید سایت تولید محتوای پربازدید و ارزشمند برای کاربران سایت می‌باشد. این کار درواقع ساختن بلاگ برای افزایش بازدید سایت می‌باشد

قبل از این که شروع به نوشتن محتوا کنید ابتدا باید یک تحقیق دقیقی بر روی کلمات کلیدی به انجام برسانید تا توانایی این را داشته باشید که پر جستجوترین موضوعات را در حوزه کسب‌وکار خود بیابید.

جستجوی کلمات کلیدی- آموزش افزایش بازدید سایت

بهره بردن از ابزارهایی همچون Google Keyword planner و Google Trends و یا Kwfinder این توانایی را به شما می‌دهد که بهترین کمک برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب را داشته باشید.

سعی کنید محتوایی که شما تولید می‌کنید کامل باشد و تمامی سؤالات در ذهن کاربران را برطرف کند. هرچقدر محتوای شما جامع باشد مطالب باعث خواهند شد تا کاربران زمان بیشتری را درون سایت شما صرف کنند و گوگل شما را در نتایج بالاتر قرار خواهد داد. شما می‌توانید با اطلاع از الگوریتم های گوگل در سئو همواره به درستی باعث افزایش بازدید سایت خود شوید.

۲- استفاده از ویدیو- آموزش افزایش بازدید سایت

چند سالی می‌شود که استفاده از ویدیوها تقریباً جای محتواهای متنی را اِشغال کرده‌اند و کاربران تمایل بیشتری هم به این نوع از محتوا دارند تا از این نوع محتواهای آموزشی بهره‌مند شوند.

اگر قصد دارید از به رقبای خود جلو بزنید و افزایش بازدید سایت را به طور واقعی تجربه کنید سعی کنید ویدیوهایی آموزشی و آموزنده تولید کنید و درون سایت خود و شبکه‌های اجتماعی و وب سایت‌های منتشر کننده ویدیو مثل آپارات و Youtube قرار دهید.

۳-برگزاری وبینار و رویداد- آموزش افزایش بازدید سایت

یکی از جدیدترین روش‌های افزایش بازدید گوگل و جذب  کردن و درگیری مخاطب با شما و سایتتان استفاده کردن از رویدادهای آنلاین همچون وبینار و یا لایو در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

کاربران اینترنتی با پیشرفت جوامع تمایل زیادی به شرکت در دوره‌های آنلاین دارند و سعی خواهند کرد که حدالمقدور از شرکت در جلسات و کلاس‌های حضوری فاصله اجتناب کنند. همین امر مسبب این موضوع است تا دسته زیادی از وب‌سایت‌ها به فکر افزایش بازدید در گوگل از این طیق بیفتند و از این شکاف به نفع خود استفاده ببرند .

برگزاری وبینار- آموزش افزایش بازدید سایت

سیستم‌های آنلاینی موجود است که به شما خدمات برگزاری وبینار یا کلاس آنلاین را خواهد داد و به ازای مبالغ بسیار کمی به نسبت کلاس‌های حضوری دریافت خواهند کرد.

اگر توانایی این را دارید که در ماه وبینارهای آموزشی رایگان و یا با قیمت پایین برگزار کنید و سایت خودتان را در آن به کاربران معرفی به‌صورت کامل معرفی کنید و خدمات خود را توضیح دهید و آن‌ها را به سمت خود بکشانید.

۴-استفاده از فایل‌های صوتی و یا پادکست‌ها- آموزش افزایش بازدید سایت

فایل‌های صوتی با حجم کمتر نسبت به ویدیوها و همچنین راحتی در پخش بخش زیادی از کاربران را علاقه‌مند به استفاده کرده‌ است و با عث بالابردن . افزایش بازدید سایت شما خواهد شد.

سعی کنید شما نیز از این تکنیک برای افزایش بازدید سایت خود استفاده کرده با کاربران سایت خود تعامل داشته باشید و همچنین گزینه مناسبی برای افزایش کلیک گوگل سایت شما می‌تواند باشد.

خوبی استفاده کردن از این روش عدم نیاز به تجهیزات خاص در مقایسه با ویدیوها می‌باشد شما با موبایل خودتان هم خواهید توانست یک فایل صوتی باکیفیت تولید کنید و در سایت خودتان آن را انتشار دهید.

۵-گرفتن بک لینک- آموزش افزایش بازدید سایت

یکی از روش‌های قدیمی افزایش بازدید سایت نزد گوگل استفاده از بک لینک است که ممکن است به صورت خریدن بک لینک و یا ساختن بک لینک رایگان باشد، این روش به صورت مستقیم در افزایش بازدید سایت تأثیر نخواهد داشت ولی این توانایی را دارد که محتواهایی را که منتشر کرده‌اید درون سایت خود را نزد گوگل محبوب کنید و کلمات کلیدی صفحات داخلی سایت در صفحه اول گوگل قرار داده شود.

افزایش بک لینک- آموزش افزایش بازدید سایت

با این روش محتوای شما شانس بسیار بالایی خواهد داشت تا توسط مخاطبین سایتتان باعث افزایش بازدید سایت شود و بع این ترتیب شکل بک لینک خواهد توانست برای شما به‌صورت غیرمستقیم بازدیدکننده سایت بیشتری برای شما جمع کند.

۶-فعالیت در شبکه‌های اجتماعی- آموزش افزایش بازدید سایت

بر کسی پنهان نمی‌باشد که فعالیت در شبکه‌های اجتماعی جزو بهترین روش‌ها برای افزایش بازدید سایت می‌باشد. افراد بیشتری در جوامع امروزه به تکنولوژی و موبایل دسترسی پیدا کرده‌اند. توسط یک تلفن همراه و اینترنت به راحتی خواهند توانست در شبکه‌های اجتماعی حضور پیدا کنند و فعالیت داشته باشند و حتی از فروشگاه های موجود در آن خرید انجام دهند.

شما به عنوان صاحب یک کسب‌ و کار و یا مدیر سایت خواهید توانست با در نظر گرفتن یک استراتژی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت خود را افزایش دهید و با مخاطبین خود در تعامل بیشتری قرار بگیرید.

در تمامی شبکه‌های اجتماعی عضو باشید و یک صفحه برای سایت خود درست کنید و درون آن به طور مرتب محتواهایی بگذارید تا برای خودتان فالوور به‌دست آورید.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

۷-آهنربای جذب مخاطب درست کنید- آموزش افزایش بازدید سایت

یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که هنوز هم بیش از ۷۰ درصد وب‌سایت‌ها در جریان آن نیستند آهنربای جذب مخاطب برای سایت می‌باشد. با این تکنیک می‌توانید اطلاعات کاربران خودتان را به ازای هدایا دریافت کنید و بعداً با هدف‌های خاص بر روی آن‌ها بازاریابی انجام دهید.

ابتدا یک دوره و یا یک آموزش ارزشمند تولید کنید، سپس آن را درون سایت خود قرار بگذارید و توسط پلاگین ها و یا کدنویسی کاری انجام دهید که اگر کاربری قصد دانلود آن را داشت لازم باشد حتما ایمیل و یا شماره تلفن خود را به شما بدهد و سپس هدیه را برای او ایمیل کنید.

با این تکنیک شما به صورت مستقیم اطلاعات ارزشمند کاربرانی را جمع‌آوری می‌کنید که به شما و کسب‌وکار شما علاقه‌ نشان داده‌اند حالا خواهید توانست با ایمیل مارکتینگ آن‌ها را مجدد به سایت خود برگردانید و یا به معرفی محصولاتتان بپردازید و شانس فروش خود را افزایش دهید.

۸-بهبود مقالات قبلی سایت- آموزش افزایش بازدید سایت

شاید بشود به جرات گفت بالای ۹۰ درصد مدیران سایت‌ها از این روش استفاده نکرده‌اند و یا کلاً از آن بی‌خبر می‌باشند. مقالات انتشار یافته شما پتانسیل بالایی خواهد داشت تا رتبه‌های بهتری در گوگل بگیرد همچنین دلیل افزایش ورودی گوگل بیشتر سایت شما باشد و در نتیجه باعث این می‌شود که افزایش بازدید سایت شما  چندین برابر باشد.

برای استفاده کردن از این روش تنها باید با استفاده از ابزار Google Webmaster کلمات کلیدی خود که دارای impression بالایی می‌باشند را پیدا کرده سپس آن‌هایی که دارای position بالاتر از ۵ هستند را جدا کرده و روی آن‌ها وقت بگذارید و درون آن‌ها محتواهای بیشتری بگذارید و یا در آن‌ها برای جیگذاری محتوا از ویدیو استفاده کنید تا افزایس بازدید سایت در گوگل را بار دیگر تجربه کنید.

با همین تکنیک‌های به ظاهر ساده خواهید توانست گوگل را مجبور کنید تا نسیت به شما تغییر نظر بدهد و رتبه شما را در میان رقبا بهبود بخشد. پس به این مورد حساس باشید. اگر به دنبال این هستید که جدی‌تر و حرفه‌ای تر روی این موارد کار وقت بگذارید حتماً مقاله الگوریتم rankbrain را مورد مطالعه قرار دهید زیرا در آن به تفصیل توضیح داده شده است که در سال ۲۰۱۹ چطور گوگل مطالب مورد رتبه‌بندی قرار می‌دهد.

۹-تبلیغات اینترنتی- آموزش افزایش بازدید سایت

تا اینجا تمامی روش‌هایی که برای افزایش بازدید سایت به شما معرفی شد از طریق منایع رایگان صورت می‌گرفت و البته زمان‌بر هم بودند. در مواقعی شما نیازمند این هستید که سریعاً عده‌ی زیادی را وارد سایت شما بشوند و یا یک محصول خاص را برای آن ها به نمایش بگذارید برای این کار شما خواهید توانست از تبلیغات گوگل به نام    Adwords  استفاده کنید.

با صرف بودجه‌ای شما خواهید توانست به ازای هر کلمه کلیدی در صفحه اول و حتی لینک اول قرار بگیرید ولی این مورد وابسته به به صرف هزینه می‌باشد و زمانی که بودجه شما به اتمام خواهد رسید دیگر در نتایج وجود نخواهید بود.

سعی و هدف خود را بر این بگذارید که برای تست هم که شده از این روش بهره جویید چون باعث افزایش بازدید سایت ایجاد می‌گردد که کاملاً هدفمند بوده و بسیار قابل‌اطمینان می‌باشد (برخلاف روش‌هایی که با خرید بازدید سایت سعی در فروش دارند که مسلما شکست خواهند خورد) که تأثیر عالی در فروش شما خواهد داشت

۱۰- فعالیت در انجمن‌ها و فروم ها- آموزش افزایش بازدید سایت

مورد مهم بعدی که به نظرم زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرد فعالیت در فروم هایی می‌باشد که دقیقاً با حوزه کاری شما در ارتباط می‌باشند. سعی خود را بر این بگذارید که برای خودتان یک وجه تمایز به وجود آورید.

با فعالیت درون این سایت‌ها خواهید توانست به سؤالات کاربران پاسخ دهید و برای خودتان اعتبار جمع کنید. اطمینان به این موضوع داشته باشید که با این روش افراد به شما و کسب‌وکار شما علاقه‌ پیدا خواهند کرد و با شما تعاملات بیشتری برقرار می‌کنند و با رجوع مداوم به سایت شما باعث افزایش بازدید سایت می‌شوند.

فعالیت در انجمن‌ها و فروم ها

۱۱- استفاده کردن از توضیحات متا -(meta description)

زمانی که کاربر در جستجوی مطلبی است، در صفحه نتایج جستجو، لینک صفحات و سایت‌های مرتبط با عبارت جستجو شده نشان داده خواهد شد.

در این صفحه، پایین هر URL یک نوشته ی مختصر و خلاصه از مطالب موجود در آن صفحه به نمایش گذاشته خواهد شد که کاربر با مطالعه‌ کردن آن ها می‌تواند صفحات و سایت های مورد نظر خود را برگزیند.

پس برای افزایش آمار سایت (بازدید) خود، بالابردن رتبه گوگل و همچنین کمک کردن به کاربر برای یافتن نیازش هرگز اهمیت توضیحات متا را دست کم نگیرید.

۱۲- استفاده از هشتگ های مناسب

استفاده از هشتگ‌ها برای افزایش در آمار بازدید سایت بسیار تاثیرگذار است و باعث خواهد شد تا در صورت جستجو کردن آن کلمات، کاربران را به سمت وب سایتتان هدایت کند.

البته استفاده از هشتگ گزاری نیازمند دانستن و تسلط بر دانش هشتگ گذاری می‌باشد.

هشتگ از مواردی اشت که در زمان استفاده کردن از آن، هم باید به استانداردها را مورد توجه قرار داد وهم باید از استفاده افراطی این کلمات به شدت خودداری کنید.

مثلا باید از هشتگ‌های مرتبط با محصول و یا مقاله‌ی موجود در سایت استفاده شود و آگاه باشید که در صورت استفاده از کلمات بی ربط وهمچنین افراط، از نظر SEO آسیب بسیار جدی به سایت شما وارد می‌شود.

۱۳-ایجاد صفحات فرود (landing page)

صفحات هدف در جایگاه های مختلف اهداف خاصی خواهند داشت و به آن صفحات فرود گفته می‌شود.

این صفحات هر کدام بر اساس اهداف، به شکل‌های متفاوت طراحی شده‌اند تا در حد توان باعث افزایش بازدید سایت شوند، اما در طراحی آن ها باید حتما طوری باشد که مورد پسند کاربر قرار گیرد. مثال هایی از این صفحات عبارت هستند از:

  • گرفتن اطلاعات کاربر آنلاین مثل آدرس ایمیل یا شماره تلفن آن ها
  • افزایش بازدید یک محصول خاص
  • کلیک بر روی یک لینک خاص

حال این سوال پیش می‌آید که چرا باید این صفحات به این شکل طراحی کنند؟

به سه مثال بالا توجه داشته باشید به ترتیب به بررسی هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت تا این توانایی را در دست داشته باشیم که اهمیت طراحی این نوع صفحات را به خوبی برای شما بتوانم توصیف کنیم:

۱- در اولین مثال، هنگامی که کاربری را به منظور به دست آوردن اطلاعاتش به صفحات فرود راهنمایی می‌شوند، سایت و محصولات خود را بیشتر در معرض دید قرار خواهیم داد. چگونه؟

با استفاده از پیامک یا ایمیل، برای زیاد کردن ورودی گوگل جهت فروش در مناسبت‌های گوناگون تخفیفات را به کاربران اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برای کاربرانی که عضو ثابت سایت می‌باشند، شرایط ویژه در نظر می‌گیریم.

هنگام تولید کردن محتوا و منتشر کردن و یا حتی محصول جدید، برای افزایش دادن آمار بازدید به کاربران اطلاع رسانی خواهیم کرد.

۲- در مثال دوم، افزایش بازدید یک محصول قطعا باعث فروش و رونق بیشتر کسب و کار خواهد شد.

۳- در مثال سوم، با زدن بر روی لینک‌های مختلف خواهید توانست کاربران را به سمت سایت بفرستید و در نتیجه آمار بازدید را افزایش خواهید داد.

۱۴- نوشتن عنوان های طولانی برای مقالات

برای افزایش بازدید سایت خود، بر روی نحوه‌ی نوشتن عنوان مقالات دقت بیشتری به‌خرج دهید.

سعی کنید از عنوان های طولانی و بلند را مورد استفاده قرار دهید. در این صورت کاربر چه با جستجو کردن کل عنوان و چه با قسمتی از آن خواهد توانست سایت شما را در نتایج جستجوی خود پیدا کند.

پس نگارش عنوان‌های طولانی نسبت به عنوان‌های کوتاه، در بالا بردن بازدید سایت تاثیرگذارتر است.

۱۵- راه اندازی ایمیل مارکتینگ

این مورد در افزایش بازدید سایت بسیار حائز اهمیت است که اجرای آن بدون داشتن شناخت از این مدل از بازاریابی کردن امکان پذیر نیست. پس ما به شما توصیه خواهیم کرد برای افزایش دانش خود در این زمینه، نگاهی به قسمت ایمیل مارکتینگ سایت لیدی تارگت داشته باشید.

۱۶- تبلیغات آفلاین-آموزش افزایش بازدید سایت

استفاده از تبلیغات بیلبوردی، تبلیغات بنری، تراکت‌ها و همچنین تبلیغات تلویزیون، باعث ایجاد حس کنجکاوی و ترغیب مخاطب خواهد شد تا نگاهی به سایت شما بیاندازد و به بررسی محصولات و محتواهای تبلیغاتی شما خواهد پرداخت.

۱۷- بازاریابی از طریق محتوا (Content Marketing)

بسیاری از سایت‌ها هستند که در این زمینه فعالیت دارند و شما هم خواهید توانست برای افزایش بازدید سایت خود و همچنین فروختن بیشتر محصولات خود از کمک آن ها استفاده کنید.

نهایتا آمار بازدید این وبسایت‌ها افزایش می‌یابد.

۱۸- استفاده از برنامه‌های افزایش بازدید

یکی دیگر از راه‌های افزایش ورودی گوگل، استفاده از ابزارهایی (نرم‌افزارها یا ربات‌هایی) است که بازدید از سایت را شبیه‌سازی خواهند کرد(خريد بازديد گوگل). کار با این ابزارها بسیار ساده می‌باشد و نکته مهم‌تر این است که این ابزارها به‌صورت کاملاً خودکار و بدون دخالت شما کار خود را انجام می‌دهند.

کافی است دامنه، کلمات و عبارات کلیدی سایت خود و تعدادی پروکسی در اختیار این نرم‌افزارها بگذارید تا به‌صورت خودکار این کلمات و عبارات را در گوگل مورد جستجو قرار دهد. پس از سرچ؛ این نرم‌افزارها، لینک سایت شما را در صفحه نتایج گوگل (در هر صفحه ای که باشید) پیدا می‌کنند و روی آن کلیک کرده، همچنین بعد از کلیک و ورود به سایت شما برای کم کردن بانس ریت، امکان اسکرول کردن و زدن روی دکمه های سایت شما را خواهند داشت.

از برترین نمونه های این نرم افزار، (ربات بالا بردن بازدید سایت) ربات ارتقاء یافته سئو و افزایش ورودی گوگل کاربر مجازی می‌باشد. نرم افزار ایرانی که کیفیت بالایی داشته باشد و در ابعاد بین المللی نیز محبوب و پرطرفدار می‌باشد.

دانلود نرم افزار افزایش بازدید سایت با این نرم افزار به سادگی می‌توانید بازدید وبسایت خود را زیاد کنید.

استفاده از برنامه‌های افزایش بازدید سایت

بطور کل این نوع نرم افزار ها هرگز باعث پنالتی شدن سایت شما نمی‌شوند زیرا اگر اینطور بود شما میتوانستید چنین نرم افزار هایی را بگیری و به جای سایت خودتان بر روی سایت رقیبتان آنرا به استفاده کنید تا سایت رقیب تان را مستلزم جریمه و پنالتی گوگل کرده‌ باشید و آنرا به از میان رقبایتان حذف کنید. چنین چیزی هرگز توسط گوگل اتفاق نخواهد افتاد و گوگل به خاطر کلیک هایی که از بیرون انجام می‌گیرد هیچ جریمه ای در نظر نگرفته است. امیدوار است که مقاله آموزش افزایش بازدید سایت برای شما عزیزان کارآمد واقع شود.

شما می‌توانید تمام خدماتی که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهد از لیدی تارگت دریافت کنید با این تفاوت که برای تک تک خدماتمان به شما شما ضمانت اجرای درست و کامل خواهیم داد.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف:

آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف

در ضمن پل ارتباظی میان لیدی تارگت و خودتان را که صفحه اینستاگرام  لیدی تارگت است را فراموش نکنید.

سوالات متداول افزایش بازدید سایت

چرا افزایش بادید سایت اهمیت دارد؟

ارتقا دادن بازدید کنندگان سایت باعث افزایش شناخت افراد از برند شما و همچنین افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد شد. اما باید به این سوال پاسخ دهید.
اهمیت افزایش بازدید سایت چیست؟
روش‌های مختلفی برای افزایش دادن بازدیدکننده سایت وجود خوهد داشت که قادریم از آن‌ها استفاده کنیم. تبلیغات در فضای آنلاین، سئو، گوگل ادوردز و … نمونه‌هایی از روش‌های افزایش بازدید سایت می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن