سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی چگونه انجام می‌شود؟ فوق‌العاده ترین نکات بهبود سایت شما

سئو سایت شرکتی یا بهینه سازی سایت بیزینسی درحوزه مارکتینگ برای موتورهای جستجو، یک فرآیند تحلیلی و خلاقانه برای افزایش بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو است؛ همچنین یکی از مهم‌ترین راه‌های معرفی کسب‌وکار شماست. اکنون، این فرآیند بسته به نوع و اندازه وب‌سایت بسیار متفاوت است. سئو سایت شرکتی یکی از انواع سئو است که نیازمند استراتژی های  seo هوشمند و هدفمند می‌باشد. برای دریافت خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ می‌توانید به آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف سری بزنید.

سئو سایت شرکتی چیست؟

 حتما برایتان پیش‌آمده که از خود بپرسید چطور سایت شرکتی را سئو کنیم؟

وب‌سایت شما اعتبار کاری شما را نشان می‌دهد، به معنای دقیق تر، سایت شما مانند ویترین فروشگاه شما است. هر چه این ویترین تمیزتر، شیک تر، زیباتر و متنوع تر باشد، مشتریان بیشتری را جذب می‌کند.به این ترتیب وب‌سایت های شرکتی با رعایت قوانین نحوه seo سایت شرکتی سعی در افزایش امتیاز خود در موتورهای جستجو مانند گوگل دارند. به این ترتیب می‌توانند در هر جستجوی مرتبط با حوزه فعالیت خود در بالای لیست نتایج ظاهرمی‌شوند. سئو شامل یک سری اصول اولیه و اساسی ایت که لازم به درست اجرا شدن در تمامی سایت‌ها می‌باشد؛ اما یک سری ریزه‌کاری هم دارد که برای هرمدل از سایت متفاوت است برای مثال سئو یک سایت شرکتی با سئو سایت خبری کاملا متفاوت است.

این سایت های شرکتی به دو دسته تقسیم می‌شوند

سایت های محلی (منطقه‌ای)

سایت های بین‌المللی

ملاک این دسته بندی‌ها با توجه به ارائه خدمات سایت شما در سطح کشور متغیر است، به تعبیر دقیق تر، فرض کنید شما یک سایت دارید و فعالیت سایت شما محدود به شهر مشهد است و فقط می‌توانید به شهر و منطقه خودتان، خدمات ارائه دهید، در این مورد شما یک سایت محلی دارید.

اگر بتوانید خدمات سایت خود را افزایش دهید، به گونه‌ای که به تمام دنیا خدمات رسانی کنید، یک سایت بین‌المللی دارید که همه مردم دنیا با سایت شما تعامل خواهند داشت.

ضمنا شما می‌توانید از مشاوره دیجیتال مارکتینگ شر کت دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف هم استفاده کنید.

سئو سایت شرکتی

الگوریتم‌های گوکل

واقعیت این است که الگوریتم‌های گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها برای هیچکس واضح نیست و همیشه در حال تغییر و بهبود در طول زمان است. با این حال نکاتی در مورد استانداردهای گوگل وجود دارد که سئوکاران بر اساس تجربه و منطقی که همیشه از گوگل دیده‌اند از آن آگاه هستند.

جستجوی خدمات در گوگل، یعنی گوگل کردن سوالات و عبارات مختلف، این روزها امری بسیار رایج است. گوگل توانسته است تمامی نیازهای ما را در زمینه های مختلف برطرف کند. پس چه جایی بهتر از صفحه اول نتایج گوگل برای معرفی به کاربران!؟ وقتی صحبت ازبهبود سئو سایت شرکتی می‌شود باید اقدامات مختلفی را با هم تلفیق کرد تا در نهایت سطح سئو شرکتی شما را به یک سطح استاندارد برسانیم.

 درک این موضوع که بیش از 90 درصد از کاربران از آنچه در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده می‌شود راضی هستند متوجه می‌شویم محتوای سایت آن‌ها انقدر برای کاربر مفید بوده است ک نیازی ندیده‌اند به سایت شما که در صفحه سوم گوگل وجود دارد سر بزنند. پس شما هم باید سئو سایت شرکتی خود را بهبود ببخشید.

طبق آمار 75 درصد از کاربران تنها 3 لینک اول گوگل را وارد می‌کنند. حالا تصور کنید در صفحه اول یا بهتر از آن، در بین سه لینک برتر این صفحه باشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هدف ما در سئوی سایت شرکتی دقیقا چیست؟

 هدف ما در سئوی سایت شرکتی  دقیقا این است که شما را به شرایطی برسانیم که که دیگر نگران جذب مخاطب نباشید و با بهینه نگه داشتن سئو سایت شرکتی خود آمار جذب بیشتری پیدا کنید.

بسیار مهم است که بتوانید در رقابت با شرکت هایی که مشاغل آن‌ها در همان جهت شما فعالیت شماست موفق شوید. مشتریان همیشه بین شما و رقبایتان انتخاب می‌کنند. برای تبدیل شدن به یکی از بهترین انتخاب‌ها، ابتدا باید قابل مشاهده باشید.

اهمیت و مزایای سئو سایت شرکتی

. موتورهای جستجو دقیقاً همان چیزی را به کاربران ارائه ‌دهند که کاربر جستجو کرده است، به همین دلیل مشتریان نسبت به سایر تبلیغات رسانه ای اعتماد بیشتری برای خرید محصولات یا دریافت خدمات مورد نظر خود خواهند داشت. پس بعد از طراحی وب سایت، سئو باید اولویت ما باشد.

افزایش مشتریان و درآمد

اولین و بارزترین اثر سئو افزایش تعداد کاربرانی است که وارد سایت شما می‌شوند. ما این کاربران را به عنوان مشتریان بالقوه سایت معرفی می‌کنیم. به تدریج، با افزایش تعداد افرادی که از وبسایت فروشگاهی شما بازدید می‌کنند، تعدادی مشتری شما خواهند شد.شما سریعتر از دیگران به مشتری نشان داده می‌شوید. بنابراین مشتری ابتدا به سراغ شما می‌آید. حالا اگر محتوای خوب و طراحی خوبی داشته باشید، آن مشتری به شما وفادار می‌ماند.در این راه سئو سایت شرکتی یکی از راه های بسیار مهم و کاربردی برای افزایش درآمد و رشد سازمان و شرکت می‌باشد. بنابراین، صرف هزینه برای بهینه سازی سئو سایت شرکتی شما یک سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

سئو سایت شرکتی

یک برند شوید

با کمک سئو به تدریج شناخته می‌شوید. این امر در درازمدت به چیزی جز شهرت بیشتر و تبدیل شدن به یک برند معتبر منجر نخواهد شد.

وقتی به برند تبدیل شد، نام شما پتانسیل بالایی برای تشویق کاربران به خرید، همکاری و … خواهد داشت، اینجاست که افزایش درآمد به صورت تصاعدی تکرار می‌شود.هرچه مشتریان بیشتری داشته باشید و محصول یا خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهید بهتر باشد، برند و کسب و کار شما در ذهن ماندگارتر خواهد شد و ارزش و اعتبار بیشتری به دست می‌آورد.

وقتی مشتریان بیشتری داشته باشید و شهرت شما در بازار بالا باشد و دیگران مدام در مورد شما صحبت کنند چه اتفاقی می‌افتد؟ خب در نتیجه اهمیت سئو سایت شرکتی شما باعث افزایش فروش می‌شود و در نتیجه سود و در‌آمد بیش‌تری خواهید داشت.

کاهش هزینه‌های تبلیغات

اگر متوجه شده باشید، هزینه های هنگفتی برای روش های تبلیغاتی مختلف در طول سال پرداخت می‌شود. تبلیغات در تلویزیون، بیلبوردها، شبکه های اجتماعی و … از جمله روش های تبلیغاتی هستند. با انجام درست نحوه سئو سایت های شرکتی تا حد زیادی نیاز به چنین تبلیغاتی را از بین خواهید برد. یعنی دیگر شما نیستید که برای کارتون تبلیغ می‌کنید، بلکه خودش تبلیغات می‌کند و این مخاطب است که به دنبال شماست. این یعنی هزینه کمترو تبلیغات بیشتر!

 البته توصیه نمی‌کنیم این گونه کارها را به طور کامل متوقف کنید. زیرا تبلیغات هم به نوعی باعث اعتماد مشتری و بیش ‌تر دیده شدن شما می‌شود.اکثر کاربران برای یافتن سوالات یا خدمات مورد نظر خود آن را در موتورهای جستجو، جستجو می‌کنند، به همین دلیل سایت های سئو شانس بیشتری برای جذب کاربران و افزایش درآمد از این زمینه دارند.

نکات قبل از سئو

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از همکاران ما را به خود مشغول کرده است؛

این است که چه مقدار زمان طول می‌کشد تا سایت ما از لحاظ سئو بهبود پیدا کند؟

چگونه سایت شرکتی را سئو کنیم؟

پاسخ به این سوالات برای همه مشترک نیست. در عوض، عوامل زیادی وجود دارند که تعیین می کنند چقدر طول می‌کشد تا سایت شما به موقعیت مورد نظر شما برسد؛ اما این عوامل چیست؟

شما به چه کاری مشغول هستید؟

یکی از این عوامل ارتباط بین سئو سایت شرکتی شما و کسب و کاری است که در آن فعالیت می‌کنید، اگر در زمینه ای فعالیت کنید که شرکت های زیادی در آن حضور دارند، بدون شک رقبای زیادی خواهید داشت. وقتی سایت‌های زیادی در زمینه فعالیت شما کار می‌کنند، قطعا قبل از شما سعی کرده‌اند برای کلمات کلیدی مشترک شما رتبه خوبی کسب کنند. در ادامه بهترین راه‌های پیدا کردن کلمات کلیدی را شرح می‌دهیم.

رقبای شما چقدر قوی هستند؟

تنها مشکل داشتن رقیب نیست. اینکه رقبای شما چقدر قدرتمند و عملکرد خوبی دارند نیز، مهم است. به عنوان مثال ممکن است رقبایی داشته باشید که به سئو سایت شرکتی خود توجه چندانی ندارند. یا حتی برخی از آنها ممکن است از روش های قدیمی سئو استفاده کنند و پس از مدتی شما را رها کنند.

اما وجود رقبای سرسخت کار را برای شما سخت می‌کند. این رقبا نه تنها قبل از شما عملکرد خوبی داشته اند، بلکه در بهترین شرایط در حال حاضر هستند و تلاش آنها به طور مستمر ادامه دارد. این موضوع رسیدن به موقعیت مورد نظر و سبقت گرفتن از آن ها را برای شما سخت تر کرده و زمان بیشتری می‌برد پس اگر دیدید بهبود سازی شما روند کندی دارد نا‌امید نشوید و ادامه دهید.

سئو سایت شرکتی

هدف گیری شما

پارامتر دیگری که تعیین می‌کند چقدر طول می‌کشد تا سایت شما سئو شود و به جایی که می‌خواهید برسد، هدف شماست. همانطور که می‌دانید هر چه در رتبه بندی و آنالیز گوگل بالاتر برویم، کار سخت تر و رقابت بیشتر می‌شود. مهم است که بدانید سایت شما در حال حاضر کجاست و در چه وضعیتی قرار دارد.

در ادامه به بررسی مهم‌ترین مراحل سئو سایت شرکتی می‌پردازیم. لازم به ذکر است که طراحی دقیق استراتژی سئو سایت شرکتی به اهداف آن سایت، اندازه شرکت و … بستگی دارد

مراحل سئو سایت شرکتی چیست؟

هر موفقیتی روند اختصاصی خود را دارد که در صورت رعایت این روند،صبر و دقت نتیجه حاصل می‌شود.

تحقیق کلمات کلیدی

کلمات کلیدی بسیار موثر است. کلمات کلیدی که رقبای اصلی شما در نظر گرفته‌اند نیز باید بر اساس آن کلمات کلیدی برای سئو وبسایت‌های شرکتی تحلیل و انتخاب شوند.

در این بخش کل موضوع تحقیق کلمات کلیدی را برای شما شرح می‌دهیم.

یک استراتژی کلمه کلیدی ایجاد کنید

کلمات کلیدی به معنای انتخاب کلماتی است که مخاطب در سایت شما پیدا می‌کند. در انتخاب کلمات کلیدی باید بسیار دقت کنید که اولویت های اول شما خدماتی باشند که مهارت و تجربه ی بیشتری دارید و علاوه بر آن برای شما سود آورترهستند. قبل از ادامه بهتر است مثالی بزنیم. اگر می‌خواهید سوغاتی از کرمانشاه بخرید، چه کلمات کلیدی را جستجو می‌کنید؟ احتمالا شیرینی‌های کرمانشاه، صنایع دستی، خرید صنایع دستی و امثال این‌ها.برای اطلاعات بیش‌تر در زمینه تولید محتوا پیشنهاد می‌کنم مقاله استراتژی تولید محتوا را مطالعه کنید.

سایت‌های پیشنهادی برای پیدا کردن کلمات کلیدی  

 • Google Keyword Planner
 • SEMRUSH
 •  Ahrefs
 • LongTailPro
 • KWFinder
 • SpyFU
 • SERPStat

با استفاده از این ابزار‌ها می‌توانید کلمات کلیدی مناسب برای شرکت خود پیدا کنید و سئو سایت شرکتی خود را بهینه کنید.

معمولاً هنگام انجام سئو سایت شرکتی باید دو نوع کلمه کلیدی در نظر گرفته شود. اول، کلمات کلیدی که رقابت بسیار بالایی برای آنها وجود دارد و به طور کلی محصول نهایی شرکت را تبلیغ می‌کنند. عباراتی مانند فروش گوشی از این دسته است. ثانیاً کلماتی هستند که اشاره به محصول خاصی تولید شده توسط شرکت دارند و رقبا آن محصول را تولید نمی‌کنند: مانند کلمه (فروش گوشی آیفون)

هدف گذاری کلمات کلیدی

هر‌کلمه باید در چه صفحه ای قرار بگیرد و مشتری پس از جستجو در گوگل به چه صفحه ای مراجعه کند تا بهترین تجربه را از سایت کسب کند.

توسعه استراتژی سئو سایت شرکتی

اگر برنامه نویسی نمی‌دانید و طراحی سایت بلد نیستید ایرادی ندارد.

در این قسمت متخصصان لیدی تارگت ارائه دهنده‌ی خدمات سئو سایت شرکتی نقشه سایت را برای شما آماده می‌کنیم تا جهت سئو سایت شرکتی خود برای سال‌های آینده در دست داشته باشید و همیشه بر اساس آن حرکت کنید.

بک لینک و رپورتاژ آگهی

اجرای کمپین‌های قدرتمند بک لینک و رپورتاژ آگهی با تجربه و تخصص بسیار بالا در زمینه بک لینک و رپورتاژ، رسیدن به درجه بالای کوگل در مدت زمان کوتاه‌تری به وجود می‌آورند.

تولید محتوا و سئوی محتوا

شما می‌توانید علاوه بر دریافت خدمات سئو از خدمات سفارش تولید محتوا تیم ما نیز بهره‌مند شوید تا محتوا مطابق میل کاربر و گوگل برای شما سئو شود.

استراتژی تولید و بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا و سئو ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. یکی از اهداف آموزش‌های گنجانده شده در سایت‌های شرکتی ایجاد مخاطب علاقه‌مند به محصولات سایت می‌باشد. محتوای شما باید پاسخگوی نیاز مخاطب باشد و مشکلات او را حل کند. با گنجاندن محتوای آموزشی که مشکلات مخاطبان را حل می‌کند، در زمینه خود متخصص خواهید شد. برای اینکه مخاطب بیشتر از محتوای شما استفاده کند، بهتراست هر یک از مطالب با کلمات کلیدی جستجو شده توسط مخاطب مرتبط باشد. به عنوان مثال برای پخت چیز کیک ژاپنی بیشتر روی زمان و دقت پخت باید تمرکزداشت.

سئو سایت شرکتی

تولید محتوای متنی و تصویری مناسب

اکنون که اولویت کلمات کلیدی انتخاب شده است، باید برای این کلمات کلیدی محتوا بصری تولید کنید، محتوا باید شامل آموزش و معرفی خدمات شما باشد تا برای کاربران مناسب باشد.

تجربه رابط کاربری باعث می‌شود کاربران شما به سایت وفادار باشند. شما باید رضایت کاربران را از نظر بصری جلب کنید. به طور کلی، هنگامی که عکس‌ها و رنگ‌های نامناسبی را برای سئو سایت شرکتی خود انتخاب می کنید، کاربران حتی ممکن است پس از مشاهده سایت شما به سرعت سایت شما را ترک کنند، مهم نیست محتوای شما چقدر با کیفیت و کاربردی باشد.

بهینه سازی سرعت سایت

یکی از مهم‌ترین عوامل سئو بالا بردن سرعت سایت است. سایتی قدرتمند‌تر که مشکلات فنی کمتری داشته باشد.

پشتیبانی و ارائه گزارش فرآیند سئو سایت

یکی از راه‌های انتخاب مسیر صحیح و بررسی روند یک کار، بررسی گزارش عملکرد آن پروژه در طول زمان است. فرض کنید می‌خواهیم لباس بدوزیم، بعد از دوختن قسمتی از لباس متوجه می‌شویم که چگونه می‌توانیم آن را بهتر کنیم، مثلاً: قد استین باید بلند‌تر باشد، دوخت بهتر انجام گیرد و …

تدوین استراتژی تولید محتوا

محتوا هر چقدر هم که خوب باشد، اگرتولید محتوای سایت شما مستمر نباشد، مخاطب احساس می‌کند که کار شما خیلی جدی نیست و فعالیت مستمر ندارید پس باید بر اساس اصول خاصی برنامه ریزی کنید و برای جذب مخاطب تلاش کنید.

به روز رسانی مداوم سایت

هر چند وقت یک‌بار وب‌سایت شرکت خود را به روز می‌کنید این چرخه زمانی روی مخاطب شما بسیار موثر است. علاوه بر این، سئو سایت شرکتی نیز تحت تاثیر سرعت به روز رسانی سایت شما قرار می‌گیرد. اگر فاصله بین دو به روز رسانی سایت طولانی باشد، به احتمال زیاد مخاطبان و رتبه گوگل خود را از دست خواهید داد. یک وب‌سایت شرکتی اغلب محصولات و خدمات خود را تبلیغ می‌کند. بنابراین، با اضافه شدن یا تغییر این کالاها و خدمات، سایت خود را به روز می‌کند. اما شما می‌توانید با اضافه کردن یک بخش مقالات یا یک بخش آموزشی محتوای مرتبط و جالب را به سایت خود اضافه کنید.

سئو سایت شرکتی

تجزیه و تحلیل سئو سایت شرکتی و حل مشکلات احتمالی

شاید رسانه های اجتماعی خدمات شما را به درستی تبلیغ نمی‌کنند. ممکن است صفحه فروش محصول دارای خطای برنامه نویسی در دکمه خرید باشد. شاید بتوانید با تغییر رنگ دکمه خرید فروش سایت را افزایش دهید. بدون تجزیه و تحلیل و بررسی سایت در بازه‌های زمانی خاص، نمی‌توانید تصمیم مدیریتی برای نحوه سئو سایت شرکتی خود بگیرید.

تجزیه و تحلیل سئو داخلی، اندازه گیری و تجزیه و تحلیل سئو خارجی و بررسی مداوم کمپین های تبلیغاتی و ایجاد تغییرات در قسمت هایی که ضعیف تر از حد انتظار به نظر می رسند. باعث می‌شود همیشه میزان فروش سایت خود را افزایش دهید و همیشه نرخ فروش را تا حد امکان بالا نگه دارید. یکی از نرم افزارهایی که در این زمینه به شما کمک کرد گوگل آنالیتیکس است. اما اگر به دنبال گزارشی دقیق و کامل به زبان فارسی هستید، ابزار جت سئو قطعا به شما کمک خواهد کرد.

بهینه سازی سئو سایت شرکتی برای موبایل

در سال‌های اخیر، تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند در حال افزایش است.

بازخورد بازدیدکنندگان زمانی که با رایانه شخصی وارد سایت می‌شوند با زمانی که این کار را از طریق گوشی های هوشمند انجام می‌دهند متفاوت است، زیرا فضای موجود مانیتور افراد به میزان قابل توجهی کوچک می‌شود.

موتورهای جستجو گوشی‌های هوشمند را مهم می‌دانند و به همین دلیل نحوه ی بهینه سازی سایت‌های شرکتی بهینه سازی سایت برای موبایل است.

مزیت های بهینه سازی سایت برای موبایل

سایت‌هایی که به راحتی در موبایل بارگذاری می‌شوند دو مزیت برای شما دارند. ابتدا رتبه بهتری در گوگل کسب خواهید کرد. دوم اینکه درصد بالایی از مخاطبان شما برای مشاهده سایت از تلفن همراه استفاده می‌کنند و با بارگذاری صحیح و سریع سایت در موبایل رضایت این مخاطبان را حفظ می‌کنید که به مرور زمان باعث ارتقای بیشتر رتبه سئو شرکتی شما می‌شود. به خاطر داشته باشید که بسیاری از مخاطبان بالقوه محصولات و خدمات شما یا در حال حاضر از تلفن همراه برای جستجوی وب استفاده می‌کنند یا در آینده به این سمت خواهند رفت.

مرورگرها هر از چند گاهی معیا‌رهای خود را برای رتبه بندی وب‌سایت‌ها تغییر می‌دهند. این امر در مورد مرورگرهای موجود در تلفن همراه نیز صدق می‌کند، که توانایی بهینه سازی سئو سایت شرکت ها برای تلفن همراه می‌تواند به افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت کمک کند.

لینک سازی دقیق داخلی و خارجی سایت

لینک سازی بخشی است که کمک می‌کند با معرفی خود به دیگران و مشاوره در زمینه کمپین‌های تبلیغاتی و تبلیغات، راه دسترسی مخاطبان به ما را روشن سازد. راه‌های مستقیم و غیر مستقیم زیادی برای ساخت بک لینک وجود دارد. راه‌های مستقیم به استراتژی‌های لینک‌سازی مانند اشتراک‌گذاری محتوا، ایجاد پست مهمان، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی اعتبار سایت شما را بالا می‌برد.

سئو سایت شرکتی

به روزترین ابزار سئو

برای تعمیر لباس به نخ و سوزن نیاز دارید یعنی با خودکار و غلط گیر و … نمی‌توانید لباس را تعمیر کنید. یعنی برای هر کاری علاوه بر تخصص و دانش، ابزاری هم لازم است. با در اختیار داشتن به روزترین ابزارها و تکنیک‌های سئو تا لحظه افزایش چند برابری سود شما فاصله ای نمی‌ماند.

پیوند داخلی و خارجی

و راه‌های غیرمستقیم به مواردی مانند کسب بک لینک طبیعی، ایجاد محتوای غنی و ارزشمند درنحوه انجام سئو سایت شرکتی شما اشاره دارد.

چه کارهایی نباید بکنیم تا سئو سایت شرکتی ما پسرفت نکند؟

برای جلوگیری از تاثیر منفی این الگوریتم‌ها در نحوه سئو سایت شرکتی خود باید موارد زیر را در نظر گرفت:

 • عدم ایجاد بک لینک در سایت های غیر مرتبط
 • عدم تولید محتوای بی کیفیت
 • توجه به تغییر کلمات کلیدی جستجو شده توسط مخاطب در بازه های زمانی مختلف
 • به تغییرات صنعت خود توجه کنید
 • افزایش تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای مخاطبان مرتبط

رعایت این اصول ساده باعث می شود سایت شما به راحتی از رقبای خود پیشی بگیرد.

اگر می‌خواهید سئو سایت خود را بهبود بخشد می‌توانید از خدمات سئو و بهینه سازی سایت بانوی هدف بهره‌مند شود.

چرا آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف؟

زیرا به پشتبان سال‌ها حضور در این عرصه و به‌دست آوردن تجربیات با ارزش فراوان اینک می‌توانیم بگوییم که در خدمات ذکر شده می‌توانیم کار خود را به بهترین نحو به انجام برسانیم.

سخن آخر

امروزه به دلیل استفاده ی روز افزون کاربران از دنیای اینترنت بسیاری از کسب و کار‌ها به دنیا مجازی انتقال پیدا کرده‌‌اند.

افراد زیادی سعی در دیده شدن در این فضا هستند و رقیب‌های شما در زمینه کسب و کار به شمار می‌آیند. پس با سئو وبسایت شرکتی خودتان می‌توانید از این رقبا عبور کرده و برگ برنده را از آن خود کنید. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای وب و سئو پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

سوالات متداول

شرکت‌های انجام خدمات سئو چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

۱- تحلیل سایت و برطرف کردن مشکلات احتمالی

۲- بهینه سازی سایت شرکتی برای موبایل

۳ – به‌روزرسانی مداوم سایت

۴- استراتژی کلمات کلیدی

2 دیدگاه دربارهٔ «سئو سایت شرکتی چگونه انجام می‌شود؟ فوق‌العاده ترین نکات بهبود سایت شما»

  1. علیرضا فریدی

   سارا جان سلام امیدواریم هرجا هستی موفق باشی؛ ممنون که برای ما کامنت گذاشتید اگر خلاقیت نویسنده مقاله اذیتتون کرد من از شما معذرت می‌خواهم. در مورد سوال اولتون هم باید بگم به‌صورت کاملا کامل و مجزا در یک مقاله دیگر از آژانس دیجیتال مارکتینگ بانوی هدف پرداختیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن